Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz -Faceless- #17 üzenetére

    Jajaja, a 8-11 évesek konkrét, tervezett életpályával bírnak.
    Csak a kedvedért, mert láthatólag vagy fogalmad sincs, vagy a szuper eltökélt lányod alapján "következtetsz": nagyon sok 12-18 évesnek halvány fogalma sincs, hogy mit kezdjen majd magával.

    És pontosan az ilyen programok döntőek lehetnek arra nézve, hogy esetleg megfontolja az IT-t, amit egyébként a társadalom beidegződései miatt (lásd te és a többi hozzászóló...) alapból "elutasít".

    Facebookra menj előre, majd megyek én is, ok? ( :W )

    Az egyenlőség itt azt jelentené, hogy a lányoknál nem éppen preferált az IT és a program ezen szeretne változtatni: hogy a nemek egyenlőbben képviseltessék magukat.

    Az FKFV-nek nincs ilyen programja, biztosan szívesen veszik az ötleteidet, sok sikert kívánok.

    Azon agyalj másfél percet, ha majd egyszer lesz időd, hogy vajon miért "ez a trendi".
    Csak remélni tudom (valójában pontosan tudom :D ) , hogy nem szociológus vagy, de még csak nem is a téma környékéről származol.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • nevemfel

    senior tag

    válasz -Faceless- #17 üzenetére

    Nem azért szervezik ezeket, hogy eredményük legyen. Ha ez lenne a szándék, akkor vizsgálnák az eredményességüket. Ezek kivétel nélkül PR rendezvények, ugyanaz a céljuk, mint a nagyvállalatok fennen hirdetett környezettudatosságnak.

    A cél, hogy ezek a cégek a médiában megtapsoltathassák magukat, amiért a progresszió élharcosai. Megkapják az aktuális gutmensch díjat, aztán mindenki megy a dolgára. A nők a HR-re, a férfiak fejlesztőknek, jellemzően.

    [ Szerkesztve ]

    Forget your troubles, c'mon get happy

Új hozzászólás Aktív témák