Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Littoral

    aktív tag

    Pia-baleset. 1987 Szilvesztere, katonaság, nagyon-dunántúli laktanya. Bevállaltam, hogy én maradok Szilveszterre, menjen haza, aki akar. Sőt, hogy én maradok bent a laktanyában, nézem a tévét az irodában, szeszmentesen. Igen ám, de este 6 körül csak belejött a lábamba a bugi, mondom kimegyek a városba, veszek valami hangulatjavítót az esti órákra. Megyeszékhely, meg minden, a város közepén lévő nagy áfész-áruházba alig estem be záróra előtt, ennek megfelelően a szeszesital-kínálat egy üveg száraz szovjet pezsgőből meg egy kétdecis császárkörte likőrből állt. Nem volt mit tenni, megvettem, meg is ittam, nem egyszerre, este 7-től kb. éjjel 1-ig. Kényszeríteni kellett magamat az ivásra, ez mondjuk igaz. A két ital nem volt kompatibilis egymással, egyszerre csak leszállt a tudatomra a sötét köd, az éjfélre már nem emlékszem azóta sem.
    Ajánlom szíves kipróbálásra, ha hirtelen nem tudnál venni a fenti szortimentből, lehet előzetesen modellezni hígított kefír és körömlakk egyidejű kóstolgatásával. Bor-zasz-tó volt. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák