Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TannerHUN

    aktív tag

    Sziasztok!

    Atya ég! Sokan papolnak arról, hogy megrengett a bizalom, legközelebb pedig mást vesz mindenki... :D Ez számomra kissé furcsa, mert csak 1 termékről van szó és nem az összesről. Tehát ne 1 termék után vonjuk már a következtetést. :K De mennyi ilyet hallottam már és az ellenkezője derült ki... :) Rizsa habbal.
    Én is ugyanúgy veszek nVidia kártyát, holott olvastam már régebben róla, hogy mókoltak a kártyákkal/kártyával. De ez igaz mindenre, de ha már telefon a téma, akkor felhozom az iPhone-t, mint összeszerelés és a belő hardware terén. És tegyük hozzá, hogy nem vagyok sem fan és nem is utálója, mert már volt dolgom vele/velük. Szóval mindenki várjon, és ez főleg igaz azokra, akinek nincs meg a telefon, arra, hogy mi jön ki cikként és a teszteken, mert eddig kézzelfogható eredményt nem láttunk senkitől sem, csak változó eredményeket, miszerint 3 néha 4-es memóriasebességek jönnek ki. És legfőképpen Huawei-t piszkálókat. :U Tudjátok az indulatok ilyenkor elszabadulnak, főleg a fórumokon. :)

    A tulajoknak ajánlanám, hogy teszteljétek egy nagyobb fájllal, pl 3-4 GB-os. Dugjátok rá a PC-re, egy és ugyanazt a fájlt mindenki töltse le a saját számítógépére, lehetőség szerinte elérhető legyen a neten, mindenki számára. Aztán kezdjétek el másolni rá, majd vissza a PC-re. Lehetőség szerint ne a Windows beépített másolójával csináljátok, mert az össze vissza írja az adatokat és lassú. Ajánlanám a régóta bevált Total Commander nevű fájkezelőt, ami régóta tesz szolgálatot sokunknak. Korrekt adatokat ír ki és reális a másolási ideje még időben is... Ilyenek nélkül meg teljesen irreleváns adatok jönnek ki mindenkinek, amit eddig is láthattunk. Szvsz teszteljétek sokat, mit bír, hogyan és milyen körülmények között. ;) Ezek az adatok nélkül meg sokat nem ér semmi, csak időpocsékolás mindenki részéről. Én kíváncsi lennék a drágább Plus telefonra is, hogy ott is fennáll-e ez a probléma.

    ui.: És a fentebb említett dolgokkal kapcsolatban, csak annyit szeretnék még mondani, hogy akinek nem inge nem veszi magára. Nyugodtan, higgadtan fórumozzunk/fórumozzatok továbbra is! :) :R

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

Új hozzászólás Aktív témák