Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    én úgy gondolkozom, hogy most már kezd nyűgös lenni egy ideje a kb 5-6éves panasonic mp3 discmanem (a fejhallgatója is döglődik már, nem akarok rá költeni) és zenére kellene valami, hogy ha sétálok haza munkából, zenélhessek :) a telefonom a másik, ami eléggé lehasználódott... egy samsung f400ban gondolkozok és csak néhány alapszempontot tartok szem előtt: memkártyabővíthetőség, kihangosíthatóság, jó zenelejátszási képességek és kb ennyi... lehessen vele telefonálni... elég jó teszteket olvastam róla... 18-20között megkapom a készüléket és 1 kalap alatt 2 dolgot elintézek... a beépített "fényképező" izgat legkevésbé, mert arra van 1 korrektebb gépem, ami kb 6szor akkora, mint egy átlag telefon... :) belerakok a telefonba egy 2 vagy 4gigás kártyát, amire simán elférnek a kedvenceim és bőven elleszek vele... nem vagyok olyan vájtfülű... amilyen zenéket hallgatok, azok ezen is jól fognak szólni... nem várok el olyan hangzásélményt sem, mint egy komolyzenei koncerten egy erre kialakított teremben... az ipod/zune jó cuccok, de tényleg több ok miatt sem terjedhet el ez a zune: az egyik a lefedettség, másik pedig az ár... jóval drágább, mint egy alap kis "noname" lejátszó... márpedig elég sok helyen az ár dominál és ha a gyerek kér egy mp3-lejátszót, akkor apuka jóeséllyel az 5ezer ft-osat fogja neki megvenni, nem pedig a 30ezrest :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák