Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ripla

    őstag

    egyszer kell megadni az e-mail címet, egyszer a jelszót, aztán a battlenet-en belül beállítani az authenticatort (ha van) és az sms értesítőt, hogy lássuk ha valaki belepiszkálna az accountunkba.
    ezek után soha többet nem kell beírni semmilyen jelszót és semmilyen authenticator számsort, csak ezen a kliensen belül az adott játékot elindítani. nem értem milyen jelszavak megjegyzéséről meg folytonos beírásáról hadoválnak itt egyesek.
    de ha már ennyire bonyolultnak tűnik a dolog, akkor kövessétek a példámat: van egy sima txt file-om, amibe az összes felhasználó nevem és jelszavam el van mentve. a biztonság kedvéért van belőle egy mentés az egyik régi pendrive-omon, amit már nem használok semmire, nem viszem el itthonról, tehát erre pont jó.
    ez ilyen egyszerű.

    az authenticatornál pedig a mobilos klienst nem javaslom, bár lehet egyedi példa, de nekem egyszer megkattant és amiket kiadott számokat azzal nem volt hajlandó belépni. úgyhogy írtam a blizzardnak egyből, hogy feltörték az accountomat, amire 2 órán belül visszaírtak, hogy nem. úgyhogy mobilos authenticatort leszedtem, kértem őket is hogy nullázzák le ezt ami be van neki állítva, és vettem egy igazit pár ezer forintért.

    az már más kérdés, hogy 15 perccel ezelőtt uninstalláltam a diablo 3-at, mert már nem érdekel és hatalmas csalódás. a wow-ot is, mert unalmas és a starcraft 2-t is mert egyszer bőven elég volt.
    egyedül a hearthstone-nak adok még egy esélyt, azt még nem szedtem le, bár az utóbbi időben már az sem izgat fel különösképpen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák