Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptAdamica

    veterán

    válasz joey04 #43 üzenetére

    Igazából elmondtam a véleményemet, hogy szerintem ez a csávó egy nagy hatásvadász videós. Semmi értelmét nem látom a tesztjeinek. Az öngyújtós hatalmas nagy marhaság, a karcolás is nagyrészt az, karcolgatja ott az 1-8-as keménységű hegyekkel, de honnan tudjam, hogy az 1-es minek felel meg? Honnan tudjam, hogy a 8-as minek felel meg? Esetlegesen annak, hogy ha a kulcsaim mellé rakom, akkor összekarcolja, na jó, de akkor az hányas keménység is? Oldaláról is hatalmas nagy faszság lekapargatni a festéket, mindegyik gyártó festi a fémkeretet, még jó hogy lefog jönni, mint bármelyik másik fényezés is. Továbbá a hajlítás is egy nagy baromság, egyszer nem volt még olyan helyzetem, hogy meghajlott volna a telóm, ugyan olyan felkapott hülyeség, mint anno az Skylake Intel proci hajlása. De akkor az U11 is elhasalt a nagyra becsült tesztelőnk tesztjén. Mutass nekem egy olyan képet, ahol egy felhasználó telefonja meghajlott és ezt feltette. (Ne aggódj, az emberek szeretik világgá kürtölni az ilyet, szóval ha van, akkor biztos fogsz találni) Szóval ezek után te csak annyit tudsz írni, hogy blablabla, biztos azért, mert több HTC is elhasalt a teszten, akkor igen is gyerekes vagy.

    [ Szerkesztve ]

    Megyen!

Új hozzászólás Aktív témák