Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz Raymond #79 üzenetére

    Új versenyző érkezett : "Otthoni szórakoztatásban meg nem annyira izgatja a népet a 3D. A TV-k is olyan gyorsan tűntek el, ahogy megjelentek."

    Teljesen megértem kpbendeguzt, hogy kifakadt. Az összes, de tényleg az összes VR cikk alá odamegy az aljanép, aki frusztrált, mert vagy nincs pénze se a headsetre, se tartalmakra, és próbálja igazolni magát, hogy miért is rossz ez az egész, vagy afféle bűnös élvezetként tekint rá, teljesen irreális követelményeket támaszt vele szemben, és akkor meg azért fröcsög.
    De akkor is odamegy, és beírja a baromságait, mert neki ne mondja meg senki, hogy nem lehet véleménye.

    Én soha életemben nem mentem be kommentezni, egy World of Tanks topicba, vagy mittudomén egy repülőmodellezősbe, mert nem érdekel, nem is tudok érdemben hozzászólni azon kívül, hogy hülyeségnek tartom...

    Majd meséld el milyen volt a Doom3 VR, bár én még hónapokig elleszek a natív tartalmakkal, pl. most a Lone Echo-t gyűröm. Most már biztosan mondhatom, hogy minden Rift tulajdonosnak kötelező :)

Új hozzászólás Aktív témák