Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96349952

    törölt tag

    válasz kiskuplung #72 üzenetére

    Ja, tudom, akkor is tudtam, amikor elpasszoltam. Nem hat már meg, inkább várom a Fallout 5-öt lapos kivitelben. :) Talán a Fallout 6 majd jó lesz VR-ban. Vagy a 7. :D De addigra meg már öreg leszek. :D

    kpbendeguz: Szerintem kár ennyire felháborodni és lesarkítva eltorzítani azokat az érveket, amiket az "ellentábor" (nem az, csak van, akiknek más az igényük ezzel a technológiával kapcsolatban) leírt. A táblagépes hasonlat szerintem öngól. Mennyi táblagépező embert látsz az utcán, akárhol? Mert én szinte egyet sem. Mi is vettünk annak idején kettőt, az is arra volt jó, hogy kb. két hónap alatt megtudjuk: igazából nincs rá semmiféle szükségünk. Azóta sem érzünk késztetést arra, hogy táblagépünk legyen.

    De ha neked a lehetséges csúcs egy fél fejedet beborító, kábelrengeteggel rendelkező, a fényt alulról beengedő, 3 generációval ezelőtti képminőséget prezentáló, ugyanakkor prémium kategóriás árfekvésbe pozicionált termék, hát na, hajrá, használd egészséggel. Remélem sokan lesztek így, írjátok az észrevételeiteket a gyártónak szorgalmasan és a ti tapasztalataitok alapján (is) talán egyszer készül egy komolyabb VR-masina, ami megfelel az akkori korszak igényeinek. :K (Wireless, jóval kisebb méret, current-gen képernyős megjelenítés, filmek, játékok, alkalmazások ezerszámra.)

    Én azt mondom, ha úgy 70-80 körül lenne a Rift ára, akkor talán még megérné, mint kísérleti termék, és akkor én sem akartam volna megszabadulni tőle a lehető leggyorsabban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák