Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #122 üzenetére

    értem a logikádat ezzel nincs gond, ami probléma hogy IT tech emberként beszélsz nem pedig üzletil szempontból látod a dolgokat. Ez az én területem és nagyon jól tudom hogy működnek a multik profitorientációval, mikor ekkora beruázásra alapoznak. Mint emlékszel egyszer pont ezt hoztam fel neked a Switchre Érvként és nagyon igazam lett.
    Hidd el hogy a változást senki nem tudja megjósolni előre csak az aki végre fogja vinni. Attól hogy most így van ez nem jelenti azt hogy ez így is marad és Nvidia ezért kockáztatott főleg, a szerverpiac 90 % részéért amiből ha csak 15 % -t megszerez akkor már az ARM bevételét kb megtízszerezi a sajátját megáromszorozza.
    Intelnek nincs megfelelő gyorsítója míg Nvidiának a manapság elérhető legjobb van és most megszerezte ARM-ot ami meg gyorsabb szerverprocesszorokat biztosít , rugalmassan összeharmonizálva a saját gyorsítóival,, mint amit intel jelenleg ki tud ajánlani.
    Tehát nvidiánalk jelenleg nem az AMD vel kell küzdenie szerver fronton hanem Intellel, amit abszolválni fognak az ARM segítségével és nagyon közel lesznek az AMD szervercuccaihoz is. innetől ki fogják használni azt hogy eleve egy csomó projektben bent vannak a gyorsítóikkal Intel CPU-k mellett, Intelt pedig nem fogják ellátni gyorsítókkal és AMD sem.
    Ezeka cégek lassan váltanak és azt gondolom nem Intelre hanem a Kérdés AMD vagy ARM + Nvidia .
    nagyon sok szerverplatform teljesítménye még elgendő de nem sokáig és a fejlesztés során fordítódik át lassan a piac.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák