Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shteer

    titán

    válasz Ren Hoek #393 üzenetére

    kb 1000-ből 1 felhasználó használná valóban értelmes célra a kártyát, mint te - szóval nem értek egyet azzal, hogy a játékra elfűtött energia hasznosabb pazarlás - attól az mmég pazarlás, csak más a célja. mindenki meghúzhatja a saját határát, attól még nem lesz az általánosan igaz. szubjektív. nekem a szimulátorba megy a fölös power, másnak meg az audiofil hifibe - kinek mi a hasznos.
    de ne akarjuk már megmondani, hogy a másiknak mi legyen a haszon.

    lehet minden fölösleges felhasználást pazarlásnak minősíteni ami nem a létfenntartáshoz szükséges.
    a bolygókapitányok ilyenkor kezdenek el sunnyogni, mert az ekkor már nem elég, hogy szelektív kukába dobja a papírt

    "ezért nagyon nem hasonlítható össze egy mindenféle módon kártékony, szürkevállalkozással."

    senki se akarta összehasonlítani de amúgy is téves a megnevezés és a jelző

    "sok áram és GPU-power segítségével megvedd a jogot arra, hogy más pénzét elnyerészkedhesd - a másik ember kárára"

    ha a megtakarításaimat részvénybe vagy az árupiacba invesztálom, ugyanez a helyzet, nem? nem mert szintén téves a szemlélet

    ..szerintem jónak tűnik

  • szazbolha

    addikt

    válasz Ren Hoek #393 üzenetére

    "Teljesen mindegy ki veszi, akkor azt mondom épp az EU vette, vagy a magyar állam "
    .
    Tehát az én adómból volt. Talán abból is amit a bánya tevékenységemből kapott az állam, ami az ÁFA-val együtt szép tétel. Abbahagytam a bányászatot pár hónapja, de amíg volt bevétel adóztam utána. Neked is....
    Kicsit meguntam hogy itt azt hazudjátok folyamatosan, hogy nem adóznak a bányászok. Biztos van ilyen, de a magadfajták közt is lehetne találni, aki nem számol el mindennel, vagy ügyeskedik, vagy túlárazza a projektjét,.

    Elvan veled szállva az ló, hiszed hogy profi-pc-jóember vagy. vagy mi. Ez jön le a maszlagos írásaidból.

Új hozzászólás Aktív témák