Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocsánat kapáltam. :DD Ótó kapott karbantartást. [kép] [kép] kitérő vége. Lassan azért feldolgozom a HSZ-eket. Párom is itt van, olvas, les és meg fog szólalni. Sztem, nem tudom. :R
    Azt le kell szögezni, sarkított dolgokkal jöttök páran, ez nem így van, persze én is ezekkel tudok a pesti életben, de én voltam benne 2 évet, nagyon helyre került minden amint az elmúlt, amikor nem tudod mi volt nem rendben.
    Sorban:
    #6: bzi gboard bugos Ph-alatt másolni semmit nem tudok, marad a hsz száma mint megjelölés.
    Ez nem így van, a kertes része, miért nem tudsz örülni? Ha ez valóban így lenne én sem lennék itt.
    Bolt a hegy miatt van messze, de lent több is van, bazi nagy tesco, 20 perc bármi, auchan, 35-40 perc pl a westend, 30 perc az ázsia center (nekem), szóval amit írsz az megint egy más kiadása a kertes házban.
    Ja és van net. Szögezzük le: bolt, net van. Több étterem, stb. Ha gondolok egyet és már semmi sem jó itt akkor pizzaforte Újpest. Zárás előtt.

    #10. Akkor nem lesz :DD Ha ezen múlik. 3 napos a fű, esett, sütötte a nap. Már rúgni lehet. :C

    #15 [link] Jaja!

    #18-19 nagyot nevettünk a 6-os furat dolgon. Én is műszaki ember vagyok. :DD de én elvagyok a kerti dolgokkal is, kitalálom olvasok. Múlt évben magam sem hittem, de másztak Telekom oszlopra, előbb kész lett mint kijöttek. Sok ilyen volt már. Csőtörés a ház alapja alatt ősszel, na ezt nem felejtem el. Amúgy nem sok mindent kell csinálni velük, a kerttel, nem rendszeres. Ma kaptak karót a paradicsomok. Asszony telepítette, én meg autót szereltem. Egyelőre mindkettő ennyi egy időre. Ótó megy, pari nő.
    Az viszont tény, hogy ha nem lenne Ervin a porszívó, a mosogatógép meg ilyen cuccok akkor kevesebb idő maradna a kinti dolgokra és ne hidd, hogy bent nem szalad minden. Párom hazajön munka után és füvet vág. Megelőzött legutóbb én akartam.
    Pók, poloska, fülbemászó, ez a top3 ami váltja egymást. Első évben sok bazi nagy meztelen csiga volt, elmúltak. A szúnyog meg millió van, kence ha kimegyek, de csak nekem engem esznek csak.

    #23 Na itt Kb az van amit a végén írsz. Elég messze van mindenki vagy nincs senki.

    #27 Na ja a kutya. Amikor éjjel 2-kor állt az ajtóban h le kell vinni... Itt meg ajtó nyit pá. Társasban legalább napi 3* le.

    #40 este sötétben ültetünk palántákat amikor hazaértünk múlt évben, mert másnap dolgunk volt nem bírták volna ki. Jó emlék nekem. Lámpa mellett.

    #44 az erkély az Árpád úti felüljáróra nyílt részében, az első éjjel itt, az a csend, döbbent. Ma már alap lett. Amúgy nem hallottunk kb semmit a szomszédból, max az ügyvéd csaj kutyáját, mert soha nem volt otthon és amint kilépett az vonyított.

    #46 itt ezt nem teheted meg, annyi a levél, hogy hihetetlen. Ősszel.

    #47 köszönöm igen ez az igen ez az a HSZ "A" komment. :R

    Mára ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák