Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz stickermajom #75 üzenetére

    Nem az a baj hogy néha fúrni kell, én is szoktam, mert nem lehet az üres betonfalat bámulni. Ha fel akar tenni akár csak egy képet (panelban nincs más lehetőség, akkor b**ni kell a betonnak, nincs mese) - két lyuk egy normális fúróval két egész perc, lehet hogy három.

    Ehhez képest nekiállnak a tescos csettegővel, fél óráig kerreg a ház mire sikerül valamit összehoznia, vagy a másik amikor nekiáll a konyhafelújításnak, csak "elfelejti" hogy kötelező kiplakátolni bármilyen nagyobb zajjal járó tevékenységet, pont azért, hogy mondjuk akkor felkészülök, és délután majd tologatom a babakocsiban a gyereket odakint, amíg alszik.

    Nem az a baj hogy él az amúgy valóban létező 8-18.00 közt szabad (kisebb!) karbantartást engedélyező lehetőséggel, hanem hogy visszaél vele és órákon keresztül recsegtet a sz*rjával anélkül hogy előre szólna, és tipikusan úgy, hogy "na megebédeltem, igaz hogy minden normális ember ilyenkor pihenne, én pihenésképp fúrok" - és tényleg ahogy mephi666 írja, valahogy mindig eltaláják azt az 1-2 órát amikor tekintettel kéne lenniük másra is azon kívül, hogy a lehetősége valóban megvan.

    Érdekes hogy a gyerekesnek semmi joga nincs panaszkodni (sőt, fogjuk be, mert a gyerekek is hangosak :U ) , de pl. a dohányosok hivatkozhatnak arra, hogy "saját lakásában azt csinál amit akar" ami egy full szubjektív, semmivel nem alátámasztott kijelentés, ami ráadásul nem is igaz, mert van házirend, tűzvédelmi szabályzat, jogszabályok, alaptörvény (mások egészséghez és zavartalan magánélethez való joga) amik mind kőbe vésve kéne hogy korlátozzák őt abban hogy az én lakásom befüstöljék.

    Ehhez képest én toleráljam őket, és ha zavar a füst akkor én ne szellőztessek. Ha órákig fúr valaki, akkor legyek nyugodt mert joga van hozzá. És amúgy is költözzek tanyára ha valami nem tetszik. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák