Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz Luck Dragon #37 üzenetére

    Erre van egy jo tortenetem;

    Elozo munkahely, a minoseg bizti mernok asszony nalam kb par evvel oregebb, van 2 gyereke, meg egy ferje aki semmibe sem veszi, mert penze van. Ezt az elejen persze nem tudtam, de latszott rajta kilometerekrol, hogy igen csak el van hanyagolva a ferj reszerol.

    Elkezdtem vele viccelodni, mert ugye mindenkinek akcentusa van, igy neha hatalmas marhasagokat mondunk :DDD foleg en mert en meg szandekosan csinalom.
    A veger oda jutottunk, hogy tolem kert tanacsot mit csinaljon mert teljesen kivan. Akkor annyit mondtam neki, hogy ha nem boldog akkor a gyerekeit sem tudja boldog emberre nevelni.
    Mindegy mennyi penz van/nincs, csak meg fog keseredni.
    Akkor ugy dontott, hogy elkoltozik a ferjetol, es mivel talpra esett Filippino holgy, aki nem a V alakal kereste a kenyeret, ezt meg is tette.

    Kozben leleptem a cegtol, az utolso napon odajott es megolelt, azt mondta nagyon hianyozni fogok neki.
    A kollega, viccesen odaszurt, hogy ez mar sexualis zaklatas, erre visszaszoltam neki, fogja be mert szeretnem elvezni a zaklatasom.

    Sajnos mindig tobbet kaptam, mint amit adtam, es ezt nagyon nehezen viselem.

    Ezert lehet szoba elegyedni velem barkinek, mert SZVSZ sajnalnak az emberek... :K

    En meg udvarias probalok lenni, meg segitek akinek tudok.

    Csak mindig oda jutok, hogy valahogy nem tudok magamnak megfelelni, es ezert merges vagyok, ami miatt inkabb nem akarok senkivel sem beszelni, es ezert elvonulok egy idore kb mindenkitol.

    Ugyhogy Le vagy sajnalva, hogy ilyen hulyekkel szoballsz mint en :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák