Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pingüino

    senior tag

    válasz Emilió #34 üzenetére

    "Hát azért a te hozzászólásod sem piskóta e téren, kezdve az intel lefizetéses témával."
    Főleg, hogy nem ennél az esetnél beszéltem lefizetésről, hanem arról, amikor köztudottan fizetett az Intel azért, hogy a sebezhetőség megtalálói ne hozzák nyilvánosságra a hibát rögtön a kötelező türelmi idő lejárta után, csak később. Ez egy ismert, és tényként kezelt dolog, szóval ilyen téren hiába keresel nálam elfogultságot. :)

    "Nem látom leírva hogy összesen ennyi cpu-t vett volna a PowerGpu."
    Sztem elég nyilvánvaló, hogy ha már annyira puffogni akarnak, hogy Twitter bejegyzésben fikázzák az AMD-t, kiemelve, hogy "működésük során Intel prociból csak 1 hibásat találtak", akkor nem 2-3-4-100 csomag megérkezése után írják azt a bejegyzést, hanem az első után. Szóval magyarázhatod, ahogy akarod, de ennyi a minta.

    "A tapasztalataikat még ketten tették szóvá, ebben a hozzászólásban megtalálod..."
    Ja, értem. Szóval két Twitter hozzászóló azt mondta, hogy ők is találkoztak hasonló problémákkal, és ebből azt lehet leszűrni, hogy máshol is hatalmas selejtarány van. Oké, ez már a komolyság netovábbja. ;]

    "Az AMD azért foglalkozik a dologgal, mert hatalmas nyilvánosságot kapott az ügy."
    Hát, nem tudom. Azon kívül, hogy mindenki arról cikkezik, hogy a PowerGpu állított valamit, amit nem bizonyítottak, majd több más szereplő megszólalt, hogy ők nem ezt tapasztalták, nem tudom, mi az a nagy nyilvánosság, amiről beszélsz. :N

    "Vagyis ha probléma van, megoldják mikrokód frissítéssel. Vagyis beharangozták."
    Ha én leszek a világ leggazdagabb embere, mindenkinek fizetek egy sört. Tehát akkor az érvelésed szerint én most beharangoztam, hogy mindenkinek fizetek egy sört? ;] Inkább ismernéd be, hogy tévedtél, mielőtt mélyebbre ásod magad.

    "Problémakezelés oldalról valóban pacsi az AMD-nek. Akkor is nagy pacsit kapott tőled, mikor az intel sebezhetősgek kiderültek, majd gyorsan közölték őket nem érinti. Aztán az őket nem érintő sebezhetőségekre kiadták a frissítést."
    Ügyes probálkozás, csak van vele néhány probléma:
    1.: Senki nem állította akkor (én sem), hogy egyetlen sebezhetőség sem érinti az AMD procikat, csak azt, hogy a legtöbb nem érinti. Ők is egy konkrét akkor kiderült sebezhetőségre mondták, hogy őket nem érinti, nem az összere. Ami igaz.
    2.: Nyilván ami nem érinti őket, arra nem adtak ki frissítést, arra adtak ki, ami érintette őket.
    3.: Már eleve az nagy szó, hogy gyorsan adtak ki rájuk frissítést (gyakorlatilag miután bebizonyosodott, hogy valamelyik érinti őket, heteken belül jött a frissítés), míg Intel mennyit is ült rajta? Volt, amivel generációkon át szenvedtek, mert szoftverfrissítéssel nem is volt orvosolható. Közben meg mindenki tudta, hogy a potenciális sebezhetőségek lehetőségével az Intel már régen tisztában volt, mégsem dolgozták át a procikat, mert bukták volna a sebességelőnyt.

    "Az intel lefizetéses sztorija megint csak a te fejedben él, gondolom bizonyítékod nincs rá."
    Gondolom, nem olvasol el minden cikket, csak aminél fikázni tudsz, mert akkor ilyet nem írtál volna le.

    [ Szerkesztve ]

  • Darmol

    senior tag

    válasz Emilió #34 üzenetére

    Szóval akkor most alapul veszem a stílusodat.
    Troll ON
    A PowerGPU egyértelműen leírta, hogy amíg az AMD prociknál a szokásosnál magasabb volt a meghibásodási arányaddig az Intel CPU-knál is találkoztak hibás példánnyal. Csak egyetlenegy Intel CPU-ról írtak, egyéb darabszámot nem. És az az egy hibás volt. Tehát feltételezhető, hogy az Intel CPU esetében a meghibásodás konkrétan 100%-os volt!
    A hozzászólás nyilván azért került levételre, mert az Intel nyomást gyakorolt rájuk!
    Troll OFF
    Hülyeség amit fentebb írtam? Az. Ennyit arról amit írsz.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

  • hokuszpk

    nagyúr

    válasz Emilió #34 üzenetére

    "Az intel lefizetéses sztorija megint csak a te fejedben él, gondolom bizonyítékod nincs rá."

    vagy nagyon fiatal lehetsz, vagy nagyon öreg, hogy nem emléxel ezekre.

    [link]
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

Új hozzászólás Aktív témák