Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neovenator

    senior tag

    válasz Hiftu #20 üzenetére

    Én úgy látom, hogy épp ellenkezőleg, a habzó szájú, Picipuhát átkozó és vele azzal, hogy duzzogásból többé nem frissítenek, jól kib*szó (vagy nem :D :D) emberkék a mérhetetlenül frusztráltak...
    Engem sosem zavart, ha nem tökéletes egy build, sőt volt olyan, hogy egy magyar területi sajátosság miatt 5-6 build-ből ki is maradtam, aztán kerülő úton tudtam csak felhegeszteni végül a javított flight-ot...néha megesik. :)
    Az sem részemről frusztráció, ha nevén nevezem a hisztériázó, lusta, önállótlan viselkedést...akinek inge, vegye magára...akinek meg nem, az ne. :)

    Lehet szidni a kevesbe technikai beallitottsagu embereket, hogy digitalis Darwin dijasok, de ez nem oldja meg a problemat.
    Meg kell keresni az okot, hogy miert nem frissit a szerencsetlen."

    Nem szidom őket, csupán szembesítem őket a saját élhetetlenségükkel...ha nem tetszik és elegen mondják majd nekik, talán hajlandóak lesznek végre önállósodni picit...nem tutujgatni kell őket...pont az vezetett idáig és marhára nem oldotta meg a problémát. Persze nyilván van különbség a progresszív segítségnyújtás és az önállótlanságra nevelő körbe-udvarlás közt. :)

    Egy atlagember nem fogja a debuggerrel meg disassemblerrel a drivert szetkapni, kijavitani a hibat es ujraforditani.
    Nem is kell. Tájékozódik, majd alkalmazza a workaroundot. Általában van.

    Ha kicsit technikai beallitottsagu, akkor volt backupja. Az atlagembernek ritkan van.
    Legyen backup-ja. Amikor már nagymamáink is mobiloznak, ez nem lehet, ne legyen kifogás. Ilyen egyszerű.

    Viszont az MS a windows-zal altalanos felhasznalokra lo.
    Azokra is. De senki sem mondta, hogy az átlagfelhasználó csak és kizárólag tehetetlen, hisztériázó húsdarab kell legyen. :)

    "The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

Új hozzászólás Aktív témák