Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Integra #38 üzenetére

    Teljesen másról beszélsz, mint amit én írtam. Senki nem gátolja, hogy iPhone-szerű (szerintem már egyre elavultabb) menüt dobjon bármelyik gyártó a WM alpú készülékére (akár 6.5, akár 7-re).
    A vásárlói igények kielégítése a készülék gyártók feladata, ők állnak közvetlen kapcsolatban velük. Az iPhone esetében az Apple készülék gyártó is, így az OS mellett közvetlenül az ő felelőssége a felhasználói élmény. A Google és a MS esetén ez nem így van, az ő feladatuk, hogy minél egyszerűbben és olcsóbban tudják testre szabni a készülék gyártók a felületet.

    Mitől lenne egy MS mobil OS "iPhone-féle", ha pofásabb UI-t kap? Szerintem tök értelmetlen, amit írsz.
    Nem zártam ki teljesen a MS saját telefont, de a partnerek fölösleges szívatásának tartom. A Google megengedheti ezt magának, mert ingyen adja az OS-t, a MS meg nem. Ennyi.
    A Google-nek meg nem az "iPhone-t követő" (WTF?) mobil OS a biznic (vagy szerinted mi a "mekkora biznisz" egy ingyen osztogatott, magas ráfordítást igénylő OS-ben?), hanem hogy még egy vagon konzumidiótára rá tudja erőltetni a webes szolgáltatásait, ahonnan valójában jön a pénz.

    Tulajdonképpen áruld el, hogy a divat fikázáson kívül pontosan mi a gond a WM6.5-tel, mit kellene rajta javítani? Mert mindenki mondja, de eddig összesen 2-3 értelmes érvet láttam, amik egyelőre nem durva gondok a mindennapi használat során. Vegyük kiindulási alapnak a HTC HD2-est, ami a jelenlegi kínálat csúcsa, és az ajnározott iPhone közvetlen ellenfele WM oldalról (Androidból mit vegyünk az összehasonlításba, amit már legalább be is mutattak? Hero-t? Moto CLIQ-et? LOL).

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák