Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz ipacs92 #39 üzenetére

    Ennyiből vehet WP-s modellt is, ugyanazt a normális használatot kapja és kedvezőbb árfekvésű modellt is találhat.
    Néhány embert azért megkérdeznék, hogy milyen indíttatásból vett pont szifont...Nem vagyok benne biztos, hogy az általad leírt indokot kapnám válaszként:U
    De nem inkább nem is folytatom ezt a gondolatmenetet.

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

  • horn3t

    tag

    válasz ipacs92 #39 üzenetére

    Peterson_-nak igaza van.

    Annak akinek iPhone-ja van, azt sem tudja, milyen proci van benne. Sztem reflexből vágja rá, hogy a leggyorsabb. Most az 5S és ennek a gyorsasága között nem tudom mennyi a különbség, de árban elképzelem, hogy 50 ezer ft :D( és lehet keveset is mondtam)
    Van pár iPhone 5 a környezetemben (én pedig egy őskorit használok, de lehet hogy ez lesz a következő telefonom) és én azért nem lennék annyira elájulva.

    Aki pedig azt hiszi, hogy 10%-nál is olcsóbb lesz, az csak abba gondoljon bele, hogy a gyártó a panel és az akku árán tud spórolni, mivel azok valamivel biztosan olcsóbbak, viszont a többi benne ugyanolyan, és ezt is össze kell szerelni, méghozzá jó minőségben. Maximum a doboza lesz kisebb, és egy kamionba kicsivel több fog férni, és az egy darabra eső szállítási költség lehet egy hangyafasznyival olcsóbb :D

    Sony lépése után viszont azt várom, hogy a többi gyártó is belekezd ebbe a trendbe, mivel sztem most eléggé felrázták ezzel a modellel a közvéleményt, és látszódik is, hogy van igény a kisebb csúcskategóriás mobilra, és nem csak Apple-éktől. Ők még ugye nem mentek el a tepsik felé telefon szekciójukban, amit sztem jól is tettek, mert a sok női kéz nem tudná azt használni.

    Én 6,5 éve nyúzom a telefonom. Ha leváltom, szeretném a következőt is legalább 5 évig használni. Jelenleg is csak az a bajom a 3G-vel, hogy iszonyat lassú, mivel anno, szinte az első okostelefon volt. Utána kezdődött el az, hogy évről évre gigaléptekben haladtak a procik méretével a telefonokban. Így nekem mindegy, hogy most 150 vagy 180 ezer forint, mivel hosszú távon gondolkozom....

    Ennél már nem lenne gond sztem, hogy évek múlva is tudjak nyugodt szívvel frissíteni....

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

Új hozzászólás Aktív témák