Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz pusszycat #31 üzenetére

    Pont ezt emeltem ki hogy az iPhone azért veszélyes terep mert ha bármi nem tetszik benne a késöbbiekben akkor nincs az hogy átmész egy másik gyártóhoz de az oprendszer marad ugyanaz.
    Amikor pl a Samsung az S6-nál kitalálta hogy elhagyja a micro sd bővíthetőséget akkor váltottam, de maradtam androidon belül és minden ment tovább.
    Viszont ha iPhone-ra váltanék (nem fogok) akkor ha holnap kitalálnak valami számomra nem tetsző dolgot, de én mégis az ő rendszerükbe fektettem bele a pénzem akkor ugyan ki tudok belőle szállni csak kb úgy járok mintha most vennék Huawei telefont.
    Ezért nem vennék soha iPhone-t (meg millió más hülyeségük miatt, de most ez lényegtelen :DDD )
    Én csak felsoroltam az iPhone-t az érkező mobilok közé, de egy szóval sem állítottam hogy engem érdekelne, csak így tartottam igazságosnak hogy azt is megemlítem.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák