Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz nuke7 #21 üzenetére

    Ezt a "ha picit gondolkoznál" dolgot inkább hanyagold, ha kérhetlek. :R
    Attól, hogy nem egyezik a véleményünk még nem vagyok hülye.

    Igen, kifejezetten jó eladásokat produkáltak pl Kanadában, ami eddig is a fő piacot jelentette.
    Nem azt mondtam, hogy sikertelenek, de ott semmiképp nem tudják folytatni, ahol eddig abbahagyták, mert akkoriban még töredéke volt a piac, illetve a piacon jelenlevő okostelefonok mennyisége.
    Nézd csak meg a Nokia példáját, illetve most aktuálisan a HTC eszetlen árazásának a következményeit.

    De még csak nem is arról beszéltem, hogy mekkorát buknak, csupán megjegyeztem, hogy még ennél is nagyobbat robbanhatott volna a készülékük.-mert szerintem jobban megérdemelte volna, mint néhány, jelenleg agyonhájpolt' vacak-
    Eleve, ha egy új platformot akarnak behozni a mostani konkurencia (IOS, Android, WP) akkor a mérleg nyelve könnyebben billenne feléjük, ha az árkülönbség elhanyagolható lenne.
    Nyilván nem arra gondoltam, hogy "budget" kategóriában kellene dobálni egy ilyen készüléket.

    Azt is tudom, hogy a hazai ár, nem csak a gyártótól függ, ennek ellenére előnyösebb lenne egy 20-30 ezres mínusz, már most.
    Vagy magas szintű mobilszolgáltatói együttműködés.

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák