Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz Steve_Brown #8 üzenetére

    De beoltottan is hordozhatod és fertőzhetsz,....az oltásod csak téged véd és nem a terjedést állítja meg......... :DDD :K :U ahogy írtad, más nagymamája ne haljon meg miattad, oké de akkor ne menj a közelébe maszk nélkül és ne köhögj rá.... :R

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz ncc1701 #53 üzenetére

    Tapasztalatból írtam.

    Feleségem, fiam és én 1 hónapja estünk át a betegségen.....fiam hozta haza suliból.

    Párom óvónő....kolleganői és fiam tanárai is megkapták az első adag Pfizert kb 2 hete....azóta közülük általam 3 személyesen is ismert pedagógus fekszik most otthon mert pozitív tesztet produkáltak a héten......ami nem meglepő, hiszen "védettségük" majd esetleg a 2. adag Pfizer után kb 1,5-2 héttel alakult volna ki.....így betegen a másodikat meg sem kaphatják :D

    Háziorvosom Modernát kapott kb 1,5 hónapja....elsőtől semmi baja nem volt...másodiktól 2 napig 39 fokos láz stb....sportember, de azóta mint a híg fos :D gyenge és fáradékony....fogyott is.

    Kollégám és a titkárnőnk Astrát kaptak.....első oltásuk másnapján már 38,5....3 napig tartott...volt ez 2 hete.....szintén fáradékony plöttyek lettek.....migrénes fejfájás és izom-izületi fájdalmak.

    Szüleim 2 hete kapták meg az Astra első adagját....aznap estére 37,8 és szédülés...2 napig fekvés...láz...fejfájás...szédülés....azóta is gyengék és tántorognak....

    Szüleim szomszédja 1 hónapja halt meg a második szputnyik után 4 nappal....elsőtől semmi tünet...második után fejfájás, hőemelkedés....köhögés....korházban megállapitották hogy 87% a véroxigénje....bentfogták.....3 napra rá hívták a lányát hogy a faterja meghalt....

    Sógorom kínait kapott.....5 napja hőemelkedés és rossz közérzet....gyenge és punnyadt.

    Mesélhetném még mert van még szomszédom és kollegám is számtalan....de az operátoraink közül is van vagy egy tucat (mindenféle oltással) akiknél szintén vannak cifra dolgok.....

    Én szerencsés vagyok hogy átestem a víruson...sunyin ledönt...sokáig lappang aztán 2-3 napig hőemelkedés estére....hidegrázás és rossz közérzet....hányinger, kis hasmenéssel.,....aztán jött a szemégés és fejfájás a 38,8-39,5 lázzal.....ami csillapitva is 37,5 ig ment le pár órára....17 nap alatt kb 10 kg-ot evett le rólam....szerencsém hogy edzett és erős vagyok mint egy medve....ha ezt girhes 70 kg-val kap el gyenge immunrendszerrel, akkor lélegeztetőgép és koporsó lett volna. Senkinek nem kívánom....a vírus tuti létezik......de max 1% akire tényleg veszélyes.....csak ezt ránézésre nem tudjuk ki halna bele és ki nem.

    Most 3 hónapig meg se kaphatok semmilyen oltást....kártyámat várom...aztán augusztus vége-szept.eleje dátumig mehetek bárhová ahová kitalálta a kedves kormányunk.
    (Eu által lefektetett paragrafusok között ott van....szabad mozgásban nem korlátozhatnak ilyesfajta kettős mércével....amig az oltás önkéntes addig mindenki mehet ahová szeretne.....)

    stb stb....... Kizárt hogy oltatni fogom magam.....ha pedig megkapom majd télen a következő mutánst a negyedik hullámban ami 100% hogy jön XD :D akkor vagy legyőzöm vagy kakukk.
    pont. :R

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz E.Kaufmann #62 üzenetére

    Szerinted hülyeséget írtam ?

    A szín igazságot..... :U :K :(

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz stickermajom #60 üzenetére

    De a szabad mozgásban az is benne van, hogy márpedig beülök oltás nélkül is egy moziba stb....
    , De ha ezen fog múlni akkor bizony kihagyom majd ezeket a kiváltságos helyeket... koncert nem hoz lázba....étteremből meg elvitelre veszek majd ha úgy van...netflix és hbo go mozit kiváltja ( éjjel már néztem Mortal Kombatot)

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz stickermajom #70 üzenetére

    igen...de a 8-14 nap lappangási idő miatt ezt ott helyben nem tudod bizonyítani...főleg ha mutatok pl ott helyben védettségi igazolványt / negatív tesztet..DE nem leszek beoltva. :R

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz rushty #72 üzenetére

    De a beoltottak miért "félnek" a nem beoltottaktól vagy vírustól ?

    6-8 hónapig elvileg védve vannak a második oltást követő 1,5-2 héten belül.
    _ugyanúgy elkapják és hordozzák és fertőznek ők is...csak saját magükra nem veszélyes. :U :U :U :K

    Most tartunk 3,5 milliónál "beoltottak" számában.....az össz regisztrált kb 4 millió felett van picivel.....akik már 2 oltáson túl vannak, azok még csak kb 850 ezer és 1 millió körül vannak.....a 3,5 millióig kiegészítve a többiek csak 1-et kaptak még vmilyen oltásból....ami még kb semmire nem elég....tapasztalatból látom, bármit is ferdít a kormánymédia.
    Ha az össz regiszrálét megkapja legalább az első oltást, akkor is alig 4 millio felett leszünk....nincs nyájimmunitás....max mókusvakitás és látványintézkedés....meg teraszok és maszkozás ugyanúgy......de a 6-8 hónap védettségből az először beoltottaknak már lassan letelik 2 hónap....nekik őszre már beköszön valami új mutáns és a szeptembertől "bejelentésre kész 4. hullám"....amibe simán belehalhatnak ők is....vagy akár én is.
    Ejj...nem egyszerű ez......szeretném tisztán átlátni mert idegesít. :W :U

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz E.Kaufmann #74 üzenetére

    Most mentem ki a betegségből.....3 hónapig (szerencsére) nem kaphatok oltást.....amúgy 2 hete regisztráltam és ma délelőtt jött sms hogy hétfőn várnak 10:00-ra...sinofarm (kínai)-ot kapnék.......40 leszek most nyáron....14 éve szedek vérnyomáscsökkentőt és "szívritmusszabályzót"....ráadásul penicillin-érzékenységem is van....és regisztráció után pár nappal kapott emailben kiválasztottam hogy csak Pfizert fogadnék el (esetleg) ...a többit elutasitom......erre ma jön az sms a kínairól.

    Már mondtam dokimnak is:

    - Kínaiból max. telefont kérek
    - Oroszoktól talán vodkát
    - Johnsson az nálam maradjon a babatestápoló

    Parízert meg szeretem...akkor legyen majd az :D ;] :O :o :DDD

    más téma:

    Oltási/Védettségi kártya:

    -országszerte nyilatkoznak szállodák és vendéglátóhelyek, hogy nekik a vendék és kuncsaft a fontos......naná, ebből lesz pénzük.......amúgymeg full átgondolatlan és ellenőrizhetetlen lesz, mert egyx pincér nem igazoltathat pl engem...de egy kasszás sem a moziban.

    Akinek elővennék iratot azok a következők:
    -rendőrség
    -katonaság-vám és pénzügyőrség
    -TEK

    A biztonsági őr, meg áruházi őr...az semmi.....max ha hívnak hivatalos és intékezdőképes jogosult embert, akkor fogok iratot elővenni....addig nem.

    Vagy esetleg lesz csőre töltött gépfegyós katona pl a Westend.-ben a mozinál ?
    Engem a családdal egyből visszafordítanának kártya nélkül....de egy 15-20 kisebbségi bandát családostul, akik nagy hanggal pattognak....inkább beengednek majd.....erre mérget vennék.

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz Steve_Brown #83 üzenetére

    :R Élvezzétek a "szabadságot"....mert az elmúlt hétvégét nézve a vírus most lubickolt a lehetőségekben.......buszmegállókban állnak 3-an maszkban...lidl parkolóban 15-en, elég messze egymástól de maszkban.....a városunk sétáló utcájában és főterén pedig minimum 500-600 ember.....presszónként 50-60 fő....maszkok nélkül sörözés és köhögés..fagyinyalás...stb stb.

    Látni szeretném a lappangási idő letelte (8-14) utáni számokat.....friss fertőzött...karanténos...korházi ápolásra szoruló és halott.....persze ezek a számok kozmetikázva lesznek...ennyi.......ez a nyitás = előrehozott "negyedik hullám".....pont. :C :W :C :DDD ciki cumi...sakk matt.....a potenciális kis hordozóink már hét elejétől
    csapják a témát....lásd ovisok és alsó tagozat....maszk nélkül....hétvégén meg látogassunk nagyszülőket.-...aha aha. :O :o :(((
    Ennyire elveszi a kormány eszét is a tavaszi napsütés ?
    Nem igaz hogy nem érzik mekkora a gond....de legyen így....majd beszéljünk erről mondjuk
    1 hónap mulva..hogy megmondtam vagy megmondtam. :U

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz #40993792 #89 üzenetére

    Igen....tisztában vagyok vele...én magamról írtam hogy kinek igazolnám magamat személyes okmánnyal. ;] :DDD :R

    Egy pincérnek az ajtóban vagy egy állatkerti jegytépkedőnek tuti nem.

    Más fórumon már írtam, hogy nem életszerű a helyzet hogy pl fegyveres hatóság tartson majd szúrópróbaszerű ellenőrzést egy étteremben és félbeszakítsanak étkezés közben....
    ráfogom hogy kihűlt közben az levesem amit nagyon zokon tudok ám venni....mert még az állatot is hagyjuk nyugodtan enni....stb. úgyhogy pl nem vagyok hajlandó kifizetni a teljes számlát...stb....csak gondolatmenet persze.... ;] :W

    Ez az egész igazoltatás és kártyás megkülömböztetés akkor sem jogszerű....ez szembemegy leírt és elfogadott Uniós alapelvekkel....
    A nagy kosárban vagyunk mi is "almák"....ez a tróger fociámánis hiába tesz most ránk "körte cimkét".....alma az alma marad....(jogorvoslatra és panaszra is van lehetőségünk)....ha ez meg nem tetszik a fityisznek, akkor ott kell hagyni az Uniót...és pont.
    Néztem pár anyagot erről az Orbán vs Brüsszel + Unio kérdésről.......a pofám leszakad hogy ezt tűrik....mintha töketlen és cselekvésképtelen banda lenne az Unio....viccen kívül mondom.....és hagyják....és hagyják..... :O :O :O

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz ncc1701 #93 üzenetére

    Ez a röhej hogy ide jutottunk.....akit beenged majd a kártyájával az védett....nem ?
    Akkor mitől is félnek ? ;] :U

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz rushty #95 üzenetére

    :DDD kizárt dolog.... :R

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz Steve_Brown #101 üzenetére

    Kitartást.....kedd-szerda sincs otthoni sunnyogás....szigorúan menj melóba ;] ;] :C

    Mi melóba kiirtuk a faliujságra, hogy az a dolgozó aki beadatta az általános influenza
    (nem covid ! ) elleni oltást ( 1-2 évvel ezelőtt ), attól nem fogadunk el szabikérelmet vagy táppénzes papirt az oltást követő 10 napon belül. ;] Volt pár 2 lábon járó hulla.....oltástól döglődtek...amugymeg semmi bajuk nem lett volna....felnőtt férfiak aztán egy 37,5-öt meg kis orrfolyást nem birnak ki...hihetetlen puhány emberek vannak.....juujj meg a fejfájás és torokfájás...jujujj.....jó hogy nem kanalas szirupot adok nekik vagy forró teácskát főzzünk esetleg ? :DDD :DDD :DDD Ez már nem ovi.....szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz Argos #104 üzenetére

    Szó sincs viccről....visszábbolvasva láthatod hogy már átestem a víruson....családommal együtt.....és sok közeli rokon és ismerős tapasztalatait írtam le...az oltásokról...stb stb.
    Semmi hazugság....csak az igazság., :R :K :U

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    jó reggelt.
    Megérkeztek a "védettségi kártyáink".....fiam később volt beteg mint én ( kb 1 héttel), de ő már 3 hete megkapta kártyát.....asszonyom és én meg most kaptuk meg. :O ;]
    szept. 12. a lejárat dátuma nekem, asszonynak szept 10, a fiunknak augusztus 28.
    Legalább egy 1,5 éve megvett szinházjegyet kihasználunk majd végre...strandok és étterem.....esetleg 1-2 mozi....nincs más terv nyárra amúgysem.

    Más téma:

    Unokaöcsém 19 éves....szombaton kapott Pfizert,..... ;] :DDD :DDD vasárnaptól fekszik....38,2 és olyan mint a mosott sz@r....majdcsak összerakja magát. :K :U puhány focista XD

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz olloczky #113 üzenetére

    Háziorvosom nekem is "nyomja" hogy menjek oltatni....mert eltelt 1 hónap a betegség óta......de kizárt...főleg hogy tegnaptól zsebben a kártyám és visszatért az erőm is.....
    Újra úgy vagyok mint maga Megatron és egy medve keveréke :D.

    Talán ha beköszön a negyedik / indiai hullám szeptemberben, akkor esetleg Pfizert bevállalok...addig engem ezzel hagyjanak. ;] :R

    Anyósom holnap 14:40-kor megy oltatni...57 éves...Pfizert fog kapni....
    eléggé fél.......ismerem jól XD ..."hipohonder" és amúgy is rotty.....érdekes lesz.....maximum párom elmegy hozzá 1-3 napra ha annyira gatyán lenne az oltástól. :R

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz Steve_Brown #116 üzenetére

    sós oldat ? :DDD :U

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz Narxis #124 üzenetére

    :DDD

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    sziasztok !

    Anyósom kb tünetek nélkül átvészelte a Pfizer első oltást....viszont így 2 hét után a vérnyomása emelkedett...átlag 125/75 helyett már 180/85 -re lépett...mérte otthon, mérték neki háziorvosnál is...de ennyi...azóta szédül, feje fáj...stb.

    Asszonyom mult hét szerdán kapta a Pfizer első oltását. (pedagógus) 1,5 hónapja estünk át a betegségen...én még vártam volna a helyében.
    Tünetek: aznap este már hidegrázás és 37,5...másnaptól kb 3-4 napon keresztül 37,5-38-8 között változó...hidegrázás, szédülés, émelygés, gyengeség és végtagfájdalmak.......már eltelt 1 hét, de még a gyengeség megmaradt és kis szédülés stb....
    vérnyomása 90/58 - 115/75 között van neki amióta ismerem (kb 15 év)...alacsony volt mindig........pár napja viszont mér 135/80-153/82 értékeket.

    Én vérnyomáscsökkentőt szedek kb 20 éve....gyógyszer nélkül 180/100, de 210/104 volt a plafon eddig.....gyógyszereket reggel bevéve 135/75 stabil...sport után is max 145/80 körüli volt........hát nem tudom hogy bevállanám-e az oltást.....persze, mindenkinek más atünet....de azért elgondolkodtató.....ha egészséges szervezeten is ennyit nyom...akkor engem agyvérzéssel kinyirhatna. :U :Y

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz Narxis #127 üzenetére

    Ez miatt ne bizonytalanodj el....sok ezer embernek semmi gondja vele.....de valahogy akikkel én beszélek vagy ismerősök, rokonok...stb....mindenkinek van gondja vagy mellékhatás....bármelyikkel is oltatja magát.

    Viszont, hogy kinek miképpen reagál a szervezete ezt csak a beoltás után tudja meg mindenki........ez szimplán emberkísérlet....ha beadatom és meghalok, akkor statisztikai adat leszek és tényleg megérte.......de ezek szerint már pár millióan nem félnek a kimeneteltől vagy a későbbi mellékhatásoktól.....mert ők bátrak/kemények vagy csak kell a kártya és menni akarnak mozi, szinház, étterem..koncert és stb stb. :R

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz Steve_Brown #139 üzenetére

    :R mostanában ezekről olvastam én is.
    De elérhető nagy videómegosztó portálon olyan videó is, hogy nyilatkozik egy már nem praktizáló Kanadai víruskutató/főorvos akárki.....(lenyomozhatóan valós személy), aki töviről hegyire elmagyarázza ezt az egészet.....hogy az oltások az alap vírusra lettek "kifejlesztve" és a további variánsokra alig mutatnak reakciót. De ez akkor is csak egy világméretű emberkisérlet...mert tesztek nem voltak, csak a kapkodás. Elemzi a mostani nemzetközi helyzetet, ahogy országonként bebizonyosodott, hogy a mostani 4. variáns ( indiai mutáns) miatt korházba került személyek 64%-a már 2X oltott személy :o ....stb stb... érdekes.

    további tapasztalatok oltás után (családomban):

    -anyósom (57): 2x Pfizer, azóta tartósan magas vérnyomás, fáradékony, térdtől lefelé fura forróságérzet napi párszor, ízek illatok néha keverednek vagy olyat érez ami nincs, fáradékonyság...stb

    -feleségem (39): 2X Pfizer, tartósan magasabb vérnyomás, izületi fájdalomak, fejfájás, ízek illatok néha elmennek, néha visszajönnek...stb

    -szüleim (63 és 64): 2X Astrazeneca, izom és izületi gondok, fáradékonyság, fura tüdő és köhögések, masszív migrénes fejfájás heti többször (szerintem vérsűrüsödés, rögösödés), vérnyomás és enyhébb szívfájdalom.....stb

    fiam 12.....én 40.....átestünk a víruson márciusban.....de tuti nem oltatunk.

    Aki beáll a sorba, az tegye nyugodtan....de a hatás tuti nem marad el...garantált a mellékhatás.....Kanadai doki megmondta, első 3 év a kritikus. De ne legyen igazam. :W

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    Sziasztok !

    Ismét egy kis érdekesség a "családomból".......

    Sógorasszonyom 34 éves...7 hónapos a kislánya (még néha néha szoptatta)...
    Győrben (diplomás) főnövér helyettes......kb 9 év munkaviszonya van......sírva és erőltetve beoltatta magát, mert rákényszerítette a munkáltatója, ellenkező esetben repült volna az állásából.
    Na de "Gyes" alatt ? :U :Y :W :(((

    Lényegi dolgok:

    - Szoptatást inkább abbahagyta, mondták neki az oltáskor ha nem muszáj akkor ne erőltesse.
    - Pfizer után 4 napig 38,8, mindene fáj (izmok, izületek), fejfájás és gyengeség. :W

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • GEIL

    addikt

    válasz Tüzi #149 üzenetére

    Ha valamit először próbálnak/használnak élesben, azt kísérletnek nevezhetjük.
    Egy számítógépes szimuláció vagy egy sejtszintű laborkisérlet az minden csak nem éles teszt.....sejtszintű teszt után jönni kéne az állatkísérleteknek,
    majd ha ott elérnek egy bizonyos %-ot bizonyítható hatékonyságban, na akkor lehet tesztelni élesben pl önkéntes embereken....de a teljes forgalomba hozás az ezután jöhetne.
    Járvány közepén pedig nem oltunk....az oltás az megelőzés kéne hogy legyen. Pont.

    Ehelyett az évekig tartó folyamat helyett megkaptuk, hogy ha nem oltatsz, akkor korlátozva leszel.

    Ebben a témában nyilatkozó "virológusok" (Rusvai...stb)...orvosok is kamera előtt nyíltan mondták, saját gyerekeiket (12-18 évesek) nem oltatnák be.....mert szívizomgyulladás, stb stb bármi előfordulhat már most bizonyítottan.

    A sorsomat nem kerülhetem el ahogyan senki sem.....és az sem nyugtat meg hogy talán nem vágna haza az oltás...de mi van akkor ha mégis ? Nem akarok statisztikai adat lenni.
    Inkább felveszem a harcot a vírussal vagy mutánsával akár másodszor is.
    Márciusban lenyomtam.....talán túlélem a jövőben is.

    Tegnap (szept. 12.-én) lejárt a "védettségi kártyám.
    Szombaton (szept.11.) azért elmentünk végre a Vígszinházba,
    a Pál utcai fiúkra....teltház....sokan tüsszögtek köhögtek előadás alatt is.....ízes mély köhögések után már azt vártam hogy mikor köpnek egyet néhányan....voltak páran maszkban..stb.
    Ez van....terjesszük és hordozzuk. :R :W :W :R

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák