Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz Juhaszatti #10 üzenetére

    Én ugyan így vagyok a N5-el, amire nekem kell arra bőven elég. A N3-at azért cseréltem le, mert nem volt benne képstabi, ami a műtétem után már mondhatni elengedhetetlen.
    Ami miatt mégis cserélnék most telefont, az a N5 borzasztó üzemideje, amit ha napközben elő sem veszek csak néha az ébresztő szól benne estére 10p SOT-al lemegy 40% körülire, és 15-27% körül néha ki is kapcsol.
    Gondolkodtam egy gyári aksi beszerzését kintről a samsung-tól, de mivel ez már új kora óta ilyen merülős tipus, így elvetettem azt hogy vegyek bele másik aksit.
    Gondolkodtam N8 váltáson, de haver azt mondja az is merül mint a titanic. Ellenben a N2-N3 6 illetve 4 óra kijelző időt bírt (még 3 évesen is a N3 esetében) 1,5-2h sot + 3 nap készenléti mellett.
    Szóval a N5 abszolult visszalépés volt, de kellett az OIS nekem és mivel Samu illetve Note párti vagyok arra került a voksom. De valamire váltanom kellene már, de engem sem tudnak lázba hozni az antutu pontok, vagy a "16" kamera.
    Így én is ott tartok, az a telefon bőven elég lenne nekem, nincs vagyis nem lenne miért lecserélnem ilyen 2-300k+ os telefonokra, ami jóformán semmi újat nem hozna ami kimagasló lenne.
    Nem használok FB és tsi alkalmazásokat, nem akarok egy DLS minőségű képeket lőni egy telefonnal, így minek is váltanék. Egyedül az üzemidő miatt valtanék csak.

    [ Szerkesztve ]

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz dingdongkng #56 üzenetére

    Röviden tömören.
    Note 5 vs Note 3 aksi időim.

    Szerk, a N3-ban még a gyári aksi volt, amivel lett véve a telefon ellenben a N5-ben már elvileg lett cserélve, ami szerintem kamu aksira. Akkor (3 hónappal ezelőtt 75% volt most meg 60%.
    De ezek mellett mindenhol azt olvasom, hogy a N5 sosem volt egy üzemidő bajnok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák