Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CsuCsu]

    őstag

    válasz arty #8 üzenetére

    Nem igenyteleneznem le azokat, akik az olcsobbat valasztjak. Azert messze nem SD minoseg a Netflix (sot a DVD-nel is jobb), es nagyon draga lenne mindent jo BD-n venni. Foleg nem fogok sok penzert megvenni valamit, ha meg nem is lattam. A viragboltot most felejtsuk el, nem jatszik. Vevo lennek egy jo rendszerre es BD gyujtemenyre, de az egy vagyonba kerul es mashol van a prioritas. De csak ezert nem fogom megvonni magamtol a filmeket.

    Ez most olyan, mintha leigenyteleneznel mindenkit, aki nem Michelin-csillagos etteremben ebedel, hanem jo neki a sarki bisztro is. Aki nem 5 csillagos hotelben alszik, az csak nem tudja, mi a jo neki.

    [ Szerkesztve ]

  • Norb79

    őstag

    válasz arty #8 üzenetére

    Van SD meg HD verzió, én mindenből a HD verziót vettem eddig, lehet hogy van olyan amiből nincs HD, csak SD, de olyan még az érdeklődési körömbe nem futott bele. Ezeket aztán meg lehet ugyan nézni a 4k TV-n, de erre még sose került sor, mindig iPaden nézzük, mert mint említettem repülőn/autón/buszon/vonaton az van kéznél. Szóval nem a minőség a bosszantó igazándiból, hanem mondjuk hogy gyakran belefutok olyanba, hogy írják, hogy istenbizony van rajta szinkron, aztán mégsincs. Ez mondjuk egy barbies mesénél azért zavaró, de ugye ilyen 7-900 forintokat szoktam áldozni, szóval túlélem...
    A HBO GO is reklámmentes, nem más által szerkesztett tv-adás akkor, és az szokott menni a TV-n, többnyire mese a gyerekeknek. Azoknak nincs semmi baj a képminőségével. Nyilván 4k BR mégjobban odaütne, de amikor a tv adások 99%-a 720p vagy az se, akkor azért ez is hiperugrás már. Na nem mintha néznénk TV-t. Már nem jön be se a reklám, se az, hogy más vki határozza meg, hogy mikor kezdődjön és végződjön a mese vagy az esti film...

Új hozzászólás Aktív témák