Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb79

    őstag

    válasz Tigerclaw #5 üzenetére

    Ez felfogás kérdése. Én iTunesen szoktam filmet venni néha, persze azért túlzásba nem esek van 2-3 tucat filmem talán. Szóval nekem az a filózófiám, hogy az az offline tartalék, mert ipadre letöltve bárhol nézhetem, mondjuk repülőn is, ahol ugye nincs stream, mert nincs net. Netflixnél már van letöltés, de nekem pont HBO GO van, mert kicsik a gyerekek, kell a magyar nyelv a rajzfilmekhez. Szóval a vétel mellett szól ez pl, és ezért ezen filmek árát nem is a streammel állítom szembe, hanem mondjuk a mozijegy árával. Elég gyakran járok moziba, ha gyerekekkel megyek vmi rajzfilmre az úgy indul kólávalpopcornnal, hogy 10k. Ehhez képest 2-3ezer semmiség. Ráadásul moziban megnézem a tizesért egyszer, a 2-3ezerért meg akárhányszor.
    Szóval ha mondjuk kifekszik az apple és megy a levesbe az egész akkor sem élem meg drámának, mert a funkcióját betöltötte a pár film akkor amikor kellettek, örök időkre úgyse őrzöm őket. Ahogy amúgy HBO GOról is folyton kerülnek le filmek, ha kedveltem ha nem, és jönnek újak, szóval ilyen örökélet plusz két napra nincs meg semmi, még a dvd se, mert azt is elviszi az idő vasfoga előbb utóbb... :(

  • Norb79

    őstag

    válasz arty #8 üzenetére

    Van SD meg HD verzió, én mindenből a HD verziót vettem eddig, lehet hogy van olyan amiből nincs HD, csak SD, de olyan még az érdeklődési körömbe nem futott bele. Ezeket aztán meg lehet ugyan nézni a 4k TV-n, de erre még sose került sor, mindig iPaden nézzük, mert mint említettem repülőn/autón/buszon/vonaton az van kéznél. Szóval nem a minőség a bosszantó igazándiból, hanem mondjuk hogy gyakran belefutok olyanba, hogy írják, hogy istenbizony van rajta szinkron, aztán mégsincs. Ez mondjuk egy barbies mesénél azért zavaró, de ugye ilyen 7-900 forintokat szoktam áldozni, szóval túlélem...
    A HBO GO is reklámmentes, nem más által szerkesztett tv-adás akkor, és az szokott menni a TV-n, többnyire mese a gyerekeknek. Azoknak nincs semmi baj a képminőségével. Nyilván 4k BR mégjobban odaütne, de amikor a tv adások 99%-a 720p vagy az se, akkor azért ez is hiperugrás már. Na nem mintha néznénk TV-t. Már nem jön be se a reklám, se az, hogy más vki határozza meg, hogy mikor kezdődjön és végződjön a mese vagy az esti film...

Új hozzászólás Aktív témák