Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Healbacsi #50 üzenetére

    No, gondoltam, mielőtt belekeveredek az érvelésbe, végiggondolom/nézem még egyszer.
    Az eredmény: elismerem, megetettek kicsit.
    Cak a GN videójából indultam ki(amit a #14-ben linkeltem).
    A hivatkozott forrás hosszabb videóját megnézve igazat kell adjak neked, nem releváns a problémakör.
    Akkor sem, ha az ott szereplő táblázatból(4:10-től) látszik, hogy minél alacsonyabb a power-off hőmérséklet és minél magasabb a power-on hőmérséklet(legalább is 55°C-ig, amíg a táblázat mutatja), annál jobb - ugyanis a felvázolt scenario marhaság... pont senkit nem érdekel consumer oldalon, meddig tartja meg az adatot az utolsó írási ciklus befejezése után az SSD - szerintem.

    Azért csak kicsit etettek meg, mert - ahogy említettem - az látszik, hogy magasabb hőmérsékleten üzemelve tovább tartja meg az adatot a NAND, smi azért utal arra, hogy szereti a magasabb hőmérsékletet, csak épp életszerű használatra értelmes konklúziót nem kapunk belőle...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák