Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz r3dsnake #23 üzenetére

    Szerintem meg nem lesz olyan mértékű növekedés a karácsonyi időszakban 2015-ben, mint tavaly volt. Ahogy írtad is, a meglévő iPhone tulajok 15%-a váltott csak iphone6-ra. Az átlagos iPhone user, ha csak telefonálásra, kis netezésre, pár app futtatására használja a telefonját (a többség ilyen), nem lát akkora hasznosságot egy új készülékben, hogy megérje neki a váltás miatt ismételten kifizetni egy nagyobb összeget. Tudom, nyugaton az a pénz, amibe egy iphone6 kerül picsa, és mindenki megengedheti magának, de mondjuk egy 4 fős család esetében ez rögtön min. 2000 euró kiadást jelent, amit a nagyon jól keresőkön kívül szinte mindenki megérez, és nem fog kapkodni a telefon után.

    Az átlagos felhasználó meg ha a kezébe veszi a nagyobb készüléket, akkor inkább megriad tőle, mintsem hogy az az érzés árassza el, hogy ez most neki rögtön kell. Tudom, én már a magam 30 éves korával öreg vagyok, de a mindennapi munkámra a 4s-is bőven elég volt. Ha előfizetésben vettem volna a készüléket, akkor még évekig használnám, de legalább addig, amíg a napi szinten használt appok működnek rajta. Lehetek elégedett iPhone használó, de túl nagy motiváltságot nem érzek egy nagyobb vagy erősebb telefonra (androidosra sem).

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák