Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz bunfi #334 üzenetére

    1.: hogy jön ez ide? kit érdekel?
    2.: igaz, sokkal jobb lenne, ha döglődő, veszélyes teleppel fullon pörögne :D
    3.: sajnos a kis k*rvák vinnyogása miatt már kikapcsolható a funkció, plusz van állapotfigyelés, ami elég nagy baj, mert ilyenek születnek miatta: [link]

    Megnéztem az akkumulátor állapotát és az is lement 100%-ról 99%-ra, ami nagyon szíven talált :( . Januárban vettem a készüléket és nagyon vigyáztam az akksira, játékokat is pl. csak az Androidos cégen játszok, ezzel csak beszélni, keveset böngészni, meg fotózni, zenét hallgatni, social Media-ni szoktam, tölteni mindig a gyári kábellel, és sosem hagyom 20% alá menni, és általában nem töltöm fullra. Ezért csodálkoztam hogy 6.5 hónap alatt már 1%-ot romlott az akku.

    Összefoglalva a válasz a kérdésedre: nem.

    btw én az összes vinnyogós bandát haza kéne zavarni a fenébe, teljesen mindegy melyik cég ellen mennek. Ezek a nevetséges perek és döntések akkortájt kezdődtek, akkor a MS-t böngészőválasztásos baromságra kötelezték. Vicc. Azóta kapja a büntetéseket nevetséges okok folytán az apple is, a google is, meg az ms is. Az összes ilyen vinnyogós user általi pert, epic féle élősködők általi pert le kéne söpörni az asztalról egyenesen a kukába.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák