Hirdetés

2018. december 12., szerda

Gyorskeresés

(#1) Rothmanakos

Rothmanakos
(tag)

Tök jó ez a technológia, nem igazán értem, miért csak a VIVO, és a Porsche Design P20 Pro alkalmazza:((

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#2) gyurma888 válasza Rothmanakos (#1) üzenetére

gyurma888
(tag)

Hát elég nagy szégyen, de úgy néz ki a többiek még csak fejlesztik...

(#3) pusszycat válasza Rothmanakos (#1) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

No meg ugye még ott van a Xiaomi MI 8 Explorer. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#4) Alibaba5 válasza Rothmanakos (#1) üzenetére

Alibaba5
(kvázi-tag)

Azt nem tudom, hogy az újabbaknál hogy van, de a vivo x21 nél vannak érdekességek, viszont ez első generációs volt még : vivox21kijelzőalatt

“Egyszerűen megfogalmazva, Vivo ragasztott egy miniatűr méretű érzékelőt az X21 OLED kijelzőjének hátulján. Az OLED kijelző fénye tükrözi az ujjlenyomata gyenge szélét és völgyét, és eléri az érzékelőt a kijelző képpontjai közötti apró réseken keresztül.”
:D nekem bejön

(#5) prolad válasza Rothmanakos (#1) üzenetére

prolad
(őstag)

Gondolom azért mert a hatékonysága és a sebessége elmarad a hagyományos megoldástól. Ezért is van ott a Huawei PD telefonjának a hátulján egy normál olvasó, pedig a PD alapból nem kérte.
Meg mintha a Vivo Nex Gsmarenas tesztjében is azt írták volna, hogy a megbízhazósággal még vannak gondok.

OP6

(#6) Matada2.3 válasza prolad (#5) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Én is hasonlóra gondolok. Meg a többi "nagynak" több tesztet kell gondolom végigpörgetnie, hogy biztos nem lesz-e a szenzorral baj, mindenki megérti mit csinál stb. Nem egyszerű kiadni egy új technológiát.

Finn the human --> S8

(#7) gproject

gproject
(fanatikus tag)

A baloldali telonak az oldalsó kávái sokkal keskenyebbek, mint a másiknak.

[ Szerkesztve ]

Huawei p20, HP 14 Chromebook, Acer 15 Chrombook, Acer 14 Chromebook, Nvidia Shield TV

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.