Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz Viktor0610 #16 üzenetére

    Már nem. Nokia 7 Plus, 8 Sirocco is becsatlakozott a programba.

    Szerk: megelőztek.

    Amúgy az android go az olcsó kategória.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Pixel 7: https://shorturl.at/EeR6D | "ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Viktor0610 #23 üzenetére

    Nem, mert ahhoz nyitott BL kell, és úgy nem megy sok fizetős vagy banki app, mivel nem biztonságosnak ítélik meg. De egyébként még a Mi5 topikban sokan használtak EU meg MIUIHU ROM-ot, és folyton az ment, hogy valami bug van benne, "talán a jövőheti kiadásban javítják", aztán vagy javították vagy nem, de mire javítottak valamit, rendre bekerült valami másik bug, és ment a sakkozás, hogy akkor melyik verzió kinek hogy működik.
    Szóval olyan nagy bizalmam nincs hozzá igazából :N

    Shyciii: Ezek jó része azért törölhető (nem csak tiltható), de én használok Hangoutsot, meg Play Musicot is, szóval azok hasznosabbak számomra, mint az n+1-ik gyártói galéria app, ami nem tud igazán semmivel többet, de meg kell írni, nehogy véletlen a Photos legyen már fent alapértelmezetten (vagy semmi, és letölthetné az ember magának, ami kell).
    De amúgy tényleg az lenne jó, ha lehetne választani mondjuk első induláskor, hogy telepítse-e ezeket a telefon, vagy majd magadnak, amit szeretnél.

    aelod: Én Shuttle Playert használtam akkoriban, meg néha Play Musicot, de egyiket sem szerette a Mi5. A MiPad még a Gmapst is bezárta néha az előtérből (nem FC volt, mert nem jött róla hibaüzenet, csak hopp, kint voltam a főképernyőn, és tölthette újra az alkalmazást) :D

Új hozzászólás Aktív témák