Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • YASKATIR

    aktív tag

    válasz pilóta #8 üzenetére

    i5-7200U-val meg 940MX-el tokeletesen fut a BF4 low-med grafikan, elsimitassal (70Fps korul). En anno pont ezert vettem 940mx-el szerelt laptopot, mert amivel akkor jatszottam arra boven eleg volt. Ma pedig Fortnite-al jatszom es erre is boven eleg (szinte mindenhol fix60 fps).

    Egyebkent meg a BF1 betaval is olyan 50 koruli volt az FPS, azota meg az csak javulhatott

    Nem mindenki Cod74-el jatszik ultamegagiga grafikan

    [ Szerkesztve ]

  • citkar

    addikt

    válasz pilóta #8 üzenetére

    Szerintem a mai gamer cuccok megállják a helyüket. Egy i7 7700HQ CPU és egy 1060-as mobil VGA elérhető áron kapható laptopban is és szerintem nevezhető gamernek a teljesítménye. Persze, van nagyobb teljesítmény asztaliban (sőt laptopban is), de nem csak a legnagyobb teljesítmény nevezhető gamernek.
    A monitor egyénfüggő, sokan vannak vele úgy, mint te, hogy a méret..a méret mindent visz.
    Mivel én sokat jövök-megyek nemhogy 17-nél nagyobb, vagy 15 colos képernyővel rendelkezőt keresek, hanem 13-14 colosat és játszok is rajta. A 2560x1440-es OLED panel pedig elég meggyőző. Igaz otthon van egy 24 colos monitorom, használom is, kipróbáltam nagyobbat is, értem én, hogy miért jó az, de nem nélkülözhetetlen.

    Nyilván kompromisszumot kell kötni a hordozhatóságért cserébe, nem olcsó mulatság, de elég komoly cuccok vannak laptopokban is és ha nem gagyit veszel a hűtés miatt sem fogja vissza a gépet.

    (#15) bacsis

    Elég borsos áron jönnek a gamer cuccok, de ha az ember szemfüles, bevállal egy refurbished gépet, külföldről is rendel, akkor nagyon sokat megspórolhat a magyar árakhoz képest. Decemberben pl a refurbished Alienware gépem kb. 1300 USD volt (ebben egy év gari volt), i7 7700-as CPU-val, 1060-as VGA-val, 16 GB RAM-mal és 250 GB m.2 SSD-vel és az OLED panellel. Sajnos hazánkban nem is árulják, de ha lenne is, kb a duplájába kerülne szerintem.

    [ Szerkesztve ]

  • edward2

    addikt

    válasz pilóta #8 üzenetére

    laptopban van jó cpu, jó memória, jó gpu amivel közepes szinten elfutkorászik ezaz. Nagy és jó monitort vehetek otthonra, de közben megmarad az erős gép hordozhatósága... ráadásul élből dual monitoron tolom..

    Laptopban nagyon nagyon drágán?? Valóban? Én mostanában nézem és az asztali árelőnye 10-15%ra csökkent a régi hatalmas előnyről. Ráadásul hordozhatatlan ha levonom ezt az extra monitort akkor ott tartunk hogy ma egy gamer notebook az asztali árán mozog...

    #13as kommentet ajánlom figyelmedbe. Van aki gamerkedik de nem a hardcore szinten.

  • Chaser

    titán

    válasz pilóta #8 üzenetére

    a pascal óta azért ott van a "brutál" vga kategória, vannak 17-es illetve nagyobb notebookok is, 4 magos i5-ök, 4/8-as i7-ek, lassan amd is feléled ott is lesznek jó cpu-k
    a "gamer" kat. nincs definiálva sajnos, mint tudjuk itt kb minden eladni kívánt pc és notebook gamer ( :
    én úgy szoktam megfogalmazni, a mai - tehát nem 2-3-4 éves vagy régebbi játékok -játékokat a lehető legkisebb kompromisszumokkal tudja, akkor gamer, alap legyen 1080p, aztán abból 60/144hz, de már ugye 4k is van, meg kutya füle, de egy 1080-as notebook értelmesebb cpu-val simán gamer kat, a szomorú az h ráaggatják 1050-esekre is, amik jók, de gamerségtől messze vannak
    - de ugye az rgb pilács és ocsmány megjelenés sok mindenért kárpótol ((( : -
    sok helyen fél milla v több nem olyan sok egy notebookért, nekik készülnek ezek és mint látszik igény is van rá

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák