Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Ismét egyedit alkotott a Sharp

    ma Minimalista dizájn és komoly felső kategóriás specifikáció jellemzi az Aquos R9-et, az Aquos wish4 pedig belépő szinten hozza a stílust. Ráadásul mindkét modell strapaminősítésű.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz tomazin #13 üzenetére

    Ennyi. Meg nagyjabol emlekszem az elso munkahelyem bersavjaria. Ha ottmaradtam volna es jopar eloleptetes utan az ottani senior fizut kapnam, akkor a mostani felet, jo esetben 2/3-at vinnem haza. Aki IT-ben kezdokent elfogadja, hogy a fizuja alig emelkedik jobban, mint az inflacio kompenzalasa, az vagy inkompetens, vagy balek.

    Egyszer leptettek eddig osszesen elo, akkor is csak azert, mert a 3 honap felmondasi ido miatt nem tudtam elobb elmenni. Az volt 5% emeles. Aztan kb. 2 honapra ra leleptem az emelt osszeg masfelszereseert (es ebbe az RSU-kat bele se szamoltam, azzal 2-2,5x lenne a szorzo).

    A huseget nem dijazzak jo fizuval, csak vallon veregetessel es baleknak nezessel. Ha azt latjak, hogy valaki huseges kutyakent marad a cegnel, nem lesznek tul motivaltak, hogy fizut emeljenek. Minek? Ugyse megy el...

    Amugy szerintem szanalmas, hogy egyesek egy profit orientalt vallalathoz lojalisak es meg buszkek is ra. Eloszor sikeruljon a parjukhoz lojalisnak maradniuk...

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz hallador #23 üzenetére

    Ez is jogos. Jopar inkompetens seniort lattam elso munkahelyemen, akik 10-15 eve ugyanazon dolgoztak es semmit nem haladtak a korral. Regi szintaxist hasznaltak, amikor a nyelv mar sokat fejlodott azota es ha valami ujat kellett csinalni ertetlenul alltak a feladat elott. Meg a retkes IDE levaltasa is nehezen ment nekik, mert fingjuk nem volt, mi alapjan volt osszekonfigolva a projektjukkel. Csak bemagoltak, hogy ha futtatni akarjak a kodot, a zold gombot kell megnyomni.

    Volt olyan junior a velem kezdok kozt, aki siman hozta a szintjuket, de ugye nem illik ot a 10+ eve huseges kollegak szintjere emelni, hiaba jobb naluk. Cserebe hajlamosak voltak total lekezeloek lenni es nem csipaztak, ha valaki a kodjukat kritizalta (ami a munka resze).

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz hcl #36 üzenetére

    Termeszetesen ha valaki mar egy ideje a palyan van a vegtelensegig nem fog noni a fizuja. Par ugras utan nem lehet mar hova tobbet kerni (esszeru keretek kozt), igy folosleges nagy emelkedeseket is varni fizuban. Ez inkabb egy palyakezdoket erinto dolog.

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz totron #38 üzenetére

    Nem tudom, hogy ezt hogy szurted le belole, egyaltalan nem ezt irta.

    Nyilvan a munkaltatonak az az erdeke, hogy a dolgozo a leheto legkevesebb penzert vegezze el a munkat. A munkavallalonak meg az, hogy a leheto legtobbert. Ha az adott dolgozo nem all ki magaert es ker/kovetel tobbet, a munkaltato nem fog tobbet kinalni magatol.

    Erdekes, haverom fizuja/rangja ugyanannal a cegnel maradva szepen tudott emelkedni, mert mindig tobb penzt kovetelt, hogy maradjon. A cegnek megerte megadni neki a fizu emelest, hogy maradjon, igy megkapta. Ha csak kussban ult volna es megelegedett volna a szep szoval, valoszinuleg a mostani fizujanak a kozeleben se lenne.

    Engem meg nyilvan mindig pont akkor akartak eloleptetni, amikor felmondtam. Tetszik vagy sem, itt is piaci viszonyok vannak, ahol a munkavallalo a kinalat. Ha az adott munkateruleten keves a kompetens munkavallalo, akkor inkabb megadjak a jobb fizut, hogy az ember ne menjen el. Viszont egy munkavallalo se fog az inflacio kovetesen tul jelentos fizuemelest adni olyanoknak, akiknek latvanyosan eszuk agaban nincs valtani.

Új hozzászólás Aktív témák