Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz aprokaroka87 #62 üzenetére

    Na mondjuk látod én pont nem akarnék ilyenekkel foglalkozni egy telefon kapcsán. Elmondom én mit várok el: designban legyen egység az appokban, legyen minden smooth, de annyira, hogy valóban minden folyamatot állítson le a rendszer a háttérben, ha azt érzékeli, hogy weblapon görgetek pl., és arra koncentráljon, hogy ne akadjon meg, ezen felül úgy akarom használni, hogy amikor megveszem, kiveszem a dobozból, bekapcsolom, használom, amikor jön frissítés azt jelezze nekem, frissítsen, és használhassam tovább. legyen "igénytelen", ne kelljen törődni vele. Nekem ezt csak az iPhone tudta eddig megadni, egyetlen androidos készülék sem. Én ezért használom :R

    igen, tudom, més biztos "átélte" ezt droidos telefonnal is, rendben, elhiszem, én nem ezt tapasztaltam. :R .

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Parallaxis

    addikt

    válasz aprokaroka87 #62 üzenetére

    És miért kéne érteni valakinek egy telefon rendszeréhez??
    Te értesz a kocsid fedélzeti kompjúterének programozásához? Azt is rootolod, meg személyre szabod, vagy csak használod rendeltetése szerint?

    De kérdés: ki a power user? Az aki hobbiból rootolgat meg bohóckodik a telefonjával és ettől többnek érzi magát, vagy az aki mondjuk filmet forgat vele, vagy díjnyertes képeket készít vele, de fingja nincs a rendszerről, sőt nem is érdekli?

    [ Szerkesztve ]

  • Rinocerosz

    senior tag

    válasz aprokaroka87 #66 üzenetére

    Rootlgatásnak régen volt értelme, ma már azért olyan rendszer fut a telefonokon amikkel általában nincs baj. Aminek még értelmét látom az, hogy valami app miatt rootolni pl.: titanium backup mivel mai napig nem igazán lehet normálisan adatokat menteni androidon...(legalábbis tapasztalataim szerint) viszont ami jó, hogy már egyre több alkalmazásnak van valami mentési lehetősége.

    Én mai napig androidot használok mert régen szerettem szórakozgatni vele meg érdekesnek találtam, hogy egy custom rommal/kernellel miket lehet ki hozni a telefonból. De ahogy öregszem egyre inkább kevésbé érdekelnek ezek a dolgok... és én is egy ideje szemezgetek az almás telefonokkal :)

    Én jelenleg a telefonomat Zene hallgatásra(spotify),filmezésre,guitar tuna,1-2 közösségi app, játszani szeretek rajta szóval ez is fontos számomra,akkor ha épp akad cisco házikat meg csinálom rajta és meglepően jól működik :),fotózgatni, videót ritkán de azért használom akkor email,emlékeztető,naptár,felhő szolgáltatásokat,gps,youtube,akkor a routeremet szoktam még cseszegetni róla :D

    Nagyjából ezeket használom de ebből nem tudom mi az amit Iphonon ne tudnék megcsinálni és ha ezek jobban futnak az almás telón akkor lehet érdemes azt használni. Persze az ára magasabb de végül is 3-4 évig simán lehet használni már telefonokat még androidosat is nem, hogy Iphone-t ami 5 évig ad frissítéseket.

    Nekem ez a véleményem erről a dologról de lehet ezek után továbbra is androidos telót veszek de ennek ellenére elismerem az iphonokat. Ezt a zártabb rendszer dologgal én nem nagyon értek egyet.

    [ Szerkesztve ]

  • joey04

    titán

    válasz aprokaroka87 #64 üzenetére

    Ez egy érdekes beszélgetés lenne, csak ugye ha megnézed, teljesen más volt az alapvető téma. De ez nem ellened szól, ez sokkal értelmesebb beszélgetés mint amilyen témát és stílust a kolléga megütött, csak megjegyeztem szimplán. :R

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • válasz aprokaroka87 #76 üzenetére

    Anno régen,amikor megjelent az S2,utána S3...na én abban az időben ROM-olgattam a haverommal:D
    XDA-ztunk,meg ilyenek...már akkor elegem lett a variálásból:D
    Utána már hozzá nem nyúltam,mert ezek a főzött ROM-ok,mindig szarakodtak.A gyári meg mindig működött.
    Arra jó volt ez az egész,hogy elbasszam rá az időm,kockuljak,de semmi másra.Szóval én is csináltam,de az még az okostelefonok legelején,amikor ez még újdonság volt.(előtte meg PC-ket raktam össze;])

    [ Szerkesztve ]

    HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Új hozzászólás Aktív témák