Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz .LnB #65 üzenetére

    de ez az idióta notch nekem annyira illúzió romboló, hogy nem veszek e miatt telefont.

    Az ilyen írások miatt sírok a röhögéstől...

    Mond, te az elmúlt években semmilyen telefont nem vettél ugye, mert volt fent és lent káva????
    Mert a notch csupán annyit tesz, hogy a fenti kávát részben kihasználja, vagyis semmivel nem lesz rosszabb a felhasználói élmény, mint az elmúlt 10 évben bármelyik készüléknél (pontosabban jobb, mert ennyivel több terület van a hasznos tartalomnak.).

    Sokaknak nem, de nekem fontos, hogy a telefon jól nézzen ki, és a notch az ronda

    Meséld el, mi a ronda abban, hogy a fenti fekete káva területen vannak az értesítési ikonok?
    Ha átkapcsolod feketére, akkor konkrétan semmi nem is látszik a szigetből, csak annyit látsz, hogy az értesítési infók egy sorral feljebb vannak a kamerák két oldalán. Ráadásul optikailag pont így lesz a készülék egyensúlyban az alsó kávával.

    Értem én, hogy divat fikázni mindig valamit, de ez eléggé vicces.

  • odium

    aktív tag

    válasz .LnB #65 üzenetére

    Vártad, nem olyan lett, csalódtál. Értelek, nincs ezzel semmi gond. De most őszintén.....nem kezdhetted volna ezzel?

    (#33) Ez is egy vélemény, köszönöm emese.

    (#34) Oh, hogyne lehetne gyarapítani a tudásom, próbálok is tenni érte, hogy így legyen. Azért annyit tudok segíteni Neked, hogy beírom az irreleváns szó jelentését: "Jelentéktelen, lényegtelen; nem a tárgyhoz tartozó". Tehát az esztétikumról adott vélemény a fórum témája szempontjából irreleváns. A szó amit kerestél, az a felesleges. Az esztétikumról vitázni felesleges. Nincs mit, gyere máskor is.

    (#35) Az a helyzet, hogy egyszer írtam le. Többeknek volt ezzel az egy beírással baja -amit egyébként off-ba tettem- és mintha személyes sértésnek vették volna, nem értem miért. Az érdekes az, hogy aki most ebben a topikban az én hozzászólásom előtt noccsozott, és megszólítva érezhette volna magát, pont nem sértődött meg. Trollkodok, mert nem hagyom magam? Oké.

    (#57) Akkor én vagyok, most mindenki örül. Én balra el, Te meg menj vissza a homokózba. Na, most befejeztem.

    (#69) Akkor jó, az enyém is egy vélemény volt.

  • odium

    aktív tag

    válasz .LnB #76 üzenetére

    :DDD
    aztán látod mi lett belőle....

    Én telóvásárlás előtt vagyok, ezért olvasom a fórumokat, és már nagyon pontot szeretnék tenni a végére. Nem tudom még, hogy szeretem-e a noccsot, igazából semleges, huszadrangú kérdés a választás szempontjából.

Új hozzászólás Aktív témák