Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dagonya

    aktív tag

    válasz strogov #88 üzenetére

    nem tudom honnan jött ez a chat, mint elsőrendű és egyetlen felhasználói elvárás, de azt valóban mindennel lehet. viszont akinek a windows a "jó", vagy megszokott, vagy bármi (mondjuk a kényelmes multitask) miatt szempont az nem akar chromebook-ozni, sőt ha az ár nem számít akkor még osx-ezni se. ha maradunk a windowsnál és azon túl prioritás a vékonyság, könnyűség, akkus üzemidő, hangtalan hűtés akkor ... voilá! de ezt már huszadszor írjuk, erre már tényleg ne legyen megint válasz az, hogy egy tableten is lehet filmet nézni.
    az viszont igaz, hogy az első snapdragon-os cuccok inkább papíron voltak faszák, illetve az üzemidő terén inkább az aktív standby egy jó feature, a 23 órás filmnézés az olyan ... ööö ... legyen igaz, akkor jó.

    [ Szerkesztve ]

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz strogov #88 üzenetére

    De a chromebook semmit se ér, ha én a megszokott Windows-t akarom futtatni a megszokott fajlkezelovel, alap Windows appokkal. En szemely szerint mac-es vagyok, de probald mar legyszi te is elkepzelni, hogy van olyan ember, aki a megszokott Windows rendszert szeretne hasznalni (es gyanithatoan finga sincs rola hogy kihereltebb Win10 megy a gepen vagy sem, vagy csak nem erdekli).

    Pont, hogy teljesen elment a fejed mellett amit mondtam. Nem azt mondtam hogy nem lehet chatelni egy 200 dollaros chromebook-on, vagy akar tableten, vagy akarmin. En azt mondtam, hogy vannak, akik egyszeruen nem akarnak ezeken chatelni. En pl. laptopon soha nem hasznaltam az erintokijelzot amikor meg Win10-et hasznaltam, mas meg nem is venne olyan lapost, ami nem erintos. Azt kene csak felfogni, hogy minden embernek vannak preferenciai, igy olyan ember is letezik, aki nem akar chromebook-ot hasznalni, mert pl. a Win10-et szokta meg.

    Nyilvan ez egy draga gep es nem mindenki veheti meg, de kerlek mondd meg oszinten:
    Ha a penz nem lenne gond (pl milliardos lennel, bar nyugatabbra nezve ez az összeg meg nem olyan egetrengeto, max hazankban), mit neznel inkabb egy eszkozon vasarlaskor? Azt, hogy olcsobban elvegzi-e a feladatot, amire kell, vagy azt, hogy a sajat igenyeidnek, kenyelmi szempontjaidnak melyik a megfelelobb?

    Tele lennek penzzel, en szemely szerint biztos, hogy nem az arat neznem. Legalabbis nem ekkora osszegek eseten.

Új hozzászólás Aktív témák