Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz viragdani01 #2 üzenetére

    Több helyen (pl. wiki) azt olvastam, hogy az LC3 a bt. 5.2 része. Az OK, hogy igazából az LE Audio protokollé, de utóbbi pedig része az előbbinek.
    Egyébként tényleg nagy a kavarás / süketelés a témában. Ebben a cikkben is az 5.2-vel "házasítják" az LC3-at.
    Mindeközben én égen-földön nem találtam olyan eszközt (fej-, vagy fülhallgató, telefon, tablet, stb.), ami nyíltan támogatná az LC3-t. :F

    Ohh, most olvastam csak bele a FAQ-ba, amit küldtél ... hogy szomorodjon meg az összes gyártó, aki az 5.2-es készülékébe nem implementálta az LE Audio-t és ezzel az LC3-at, de komolyan! :W

    Q: What is the minimum version of Bluetooth Core Specification that LE Audio requires?
    A: LE Audio relies on a new core feature introduced in version 5.2 of the Bluetooth Core Specification.

    Q: When LE Audio is used to support truly wireless earbuds, will a phone see and pair with two Bluetooth addresses?
    A: LE Audio introduces the concept of coordinated sets of devices. It will be up to manufacturers how they expose those through their user interfaces. - erre gondoltál?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák