Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz blade zte #19 üzenetére

    Van igen Augusztus óta, nagyon pöpec darab.
    A kijelző fantasztikus, a színek gyönyörűek, a fényerő nagyon nagy és szép a feketéje is, ja és a fólia gyárilag nagyon precízen van felhelyezve és jó minőségű, nincsen rajta firkálmány, a szélét ahol fel lehet szedni gyárilag(vagy ahonan randeltem) szépen levágták, hogy ott ne kezdjen el feljönni.
    A készülékház nagyon minőségi, nagyon össze van rakva.
    Én előtelepített google play-el rendeltem, nem is volt vele baj, csak utánna figyeltem, hogy nem tudnak a gyári frissítések emiatt települni, ez miatt el kellett tüntetni, de nem bántam meg mert az app store-ról minden megvan ami kell.
    Nagyon sok frissítés jön, volt, hogy egy héten jött kettő is, a kamera sokat javult és lettek új funkciók is benne, az akku idő is rengeteget fejlődött, meg minden más is sebesség, memória kezelés stb...
    Aki ért a rom cserélgetéshez meg mindenféle bütyköléshez annak nyert ügye van, mert sok jó romot csinálnak hozzá Ota frissítéssel(lehet egyszer kérek is egy kis segítséget valami android nagymestertől ;] ).
    Játékokat kifogástalanul viszi, Dead Space, Max Payne, Modern Combat 3, Dead Trigger 1 és 2(a második rész maxon néha megröccen).
    Na most jön a hang része amiben különösen erős a "kicsike", kihangosítva nagyon nagyon ...... szépen, tisztán és hangosan szól(két hangszóróval operál), miközben mély hangot is lehet szépen hallani, nem tudok egyetlen telefont sem említeni ami hasonlóra képes. A gyári fülhallgatóval is szépen szól, de egy jó fejhallgatóval nagyon megtáltosodik, nekem személy szerint ezekkel a fejesekkel tetszett nagyon: Shure Srh840(ez van most) és Srh940, Beyerdynamic T70, Audio-Technica A700x és A900x, nyitott fejessel nem próbáltam még.
    Az üzemidő is nagyon jó, két napot simán kibír, nagyon kell nyúzni, hogy 1 nap alatt lemerüljön, a kijelző fényerejét féltől kicsit lejebb használom auto-n(számít, hogy auto-n hol van a csúszka) így megvan a 6-9óra kijelző használati idő és még így is bőségesen nagy a fényerő. A legkomolyabb számomra az volt, hogy 32perc telefonálás alatt 3%-ot merült csak. Most, hogy itthon vagyok nincsen időm(tanulok, Forgalmi utasítás F1,F2 stb..) nyomkodni, már 4 napja és 14 órája megy és 64%-on van, ebben volt 30-40perc net(wifi) és 30perc telefonálás és egyszer újraidnítottam, mert az időkép valami miatt nem akarta az igazságot így azzal is kapott egy kis kijelző használatot.
    A gyári csomagolásról pár szót, kis dobozban érkezett, de igényes kis dobozka, volt benne fülhallgató az is kis dobozkában, töltő és hozzá az usb kábel, átlátszó szilikon tok!(nem használom, nem szeretem a tokokat, de pozitív gesztus nagyon), OTG kábel,egy-két kis hülyeség és maga a készülék.
    Hirtelen ennyi jutott eszembe,de lehetne róla írni egy regényt(ha lenne időm) főleg ha még valami android guru is lennék.

    (#20)dreamdancer: Simán zsebre lehet tenni és le is lehet ülni(és nem lesz baja), farmerban próbáltam ki és nem két mérettel nagyobb farmerban, de nem is olyanba akarja beletenni valaki amibe egy zsepi se fér bele. ;) Én amúgy is az iratoknak kis váltáskát hordok és annak az első zsebe belülről pamutos, na ott hordom, nagyon vigyázok rá :K , alaphangon nem szeretem a telókat zsebben hordani, mert kieshet(ha kicsi ha nagy telóról van szó), ellophatják, mellé kerül ez az, nagyobb a veszélye, hogy sérülés éri stb....

    (#22)atee_13: +1
    A Vivoban azt tisztelem, hogy próbálnak minden téren újat teremteni(és nem is akár hogyan), nem csak a nagy procit és sok ramot erőltetik mint a gyártók többsége. Legvékonyabb teló(miközben nem kell 1000 kompromisszumot kötni), a legjobb hangrendszer, Nikon képfeldolgozó chip, nagy aksi és csak erre jön a jó hardver az eszméletlen kijelző stb... :C

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák