Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    teljes mértékben vízálló? jól értem? hmm... és vajon kivételesen erre is kiterjed majd a garancia? :D

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz Pantal #20 üzenetére

    igazából akkor már "kössünk bele" a cseppállóságba is...

    IP Code - wikipedia

    "M" - Device moving during water test
    "S" - Device standing still during water test

    egy eszköz esetében se láttam még az "S" vagy "M" betűket ...tehát igazából szerintem nincs tisztázva, milyen módon lettek tesztelve, ergó lehet e mozgatni a készüléket a víz alatt.
    ráadásul semmilyen garanciát nem vállalnak beázás esetében, ugyanis nagyon könnyen rá lehet fogni, hogy "user error" történt (pl.: nem megfelelően dugta vissza gumi tömítést a csatlakozóknál, rosszul tette vissza a hátlapot, stb.)
    meg hát ugyan próbáld már meg bizonyítani az igazadat...történetesen azt, hogy "becsületszavamra mondom, én aztán nem merészkedtem mélyebre 1 méternél!...ja nem...fél óránál tovább meg aztán végképp nem volt víz alatt!" :D

    a porállóság jó dolog szerintem :) és a dugaszok a por ellen is hasznosak tudnak lenni, tehát én spec ezt a részét hiányolom a Sola-ból.

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák