Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Mebírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Anonymus

    addikt

    @a_n_d_r_e_w:
    @tothmaxy182:

    Én már az állandó "nekem a legújabb android verzió kell" hisztériát se értettem...
    A frissítések hiánya miatt a fórumokon agyvérzésig anyázók 95%-a egy új funkciót nem tud mondani, ami hűn áhított legújabb androidban kell neki.
    Egyszer vettem a fáradtságot és feltettem a kérdést egy ilyen "én soha többet nem veszek ilyen márkát mert nem adták ki a legutóbbi androidot a telómra" fórumban, hogy mondjon már valaki egy új featuret a 4.4.342413413124 verzióból ami 4.4.342413413123ban nem volt benne és ami miatt neki ez nélkülözhetetlen. Egy konkrét választ nem kaptam, csak ment tovább az általános anyázás..
    Komolyan valami "fáradt gőz" topicban érzem magam néha.

    Ami meg a "szükséges-e a további fejlesztés"-t illeti, ameddig a userek az újabb telefont részesítik előnyben, az ugyanolyan jó féléves modellel szemben ("mert ennek jobb a processzora", "mert ennek nem 16 hanem 20 megapixeles kamerája van" stb), addig ez a trend így fog folytatódni.
    Ezt magunknak köszönhetjük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák