Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azimut

    aktív tag

    válasz duronx #12293 üzenetére

    Annyira nem találom olcsónak, de a Sony ZX-es kollégám törött kijelzője ennél húzósabb, a gravitáció nem válogat. Szóval, rakjunk egyet össze virtuálisan:

    1. Veszek egy hibás telót 10-15 E Ft-ért, ami vagy törött, vagy alaplaphibás.
    2. Alaplap 40-45 $, kijelző 40 $, valamelyik kelleni fog (eddig nagyjából 25E Ft)
    3. Várok egy hónapot, majd szerelek.

    Hátrányok: a donornak több baja van, majdnem egy új árát keféztem el, az összerakott telefon nem új. Előnyök: a 100-109 $-os telefonra rájön az ÁFA, tehát a 35-ből 40-45E lesz, részletre vettem egy telefont, bérből élőként havi 15E-t költöttem, 2 hónap egy teló.

    Nem ez a követendő út, elismerem, egy új telefon kicsomagolása, beüzemelése mégiscsak más érzés. De! Ilyen ketyerékért nem szabad többet adni, aztán sajnálom az országban szanaszét heverő "fél" telefonokat, amiket fel lehet támasztani. A P780-hoz mindent, hangsúlyozom, mindent lehet kapni, még az éppenhogy "megéri" határán. A legfőbb érv: mi tagadás állati jó móka, szerelni, flashelni, örülni. Természetesen a tanulópénz miatt eddig bukta, most kezdem látni az alagút végét. Minden szerettem kezében P780 villog.

    "Az kizárt, mert nem tudom."

Új hozzászólás Aktív témák