Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz iknight #45 üzenetére

    Jailbraketől nem lesz garancia vesztés, van restore gomb azal visszapakolja az eredeti softot...

    Kivéve, ha a jailbreak-elt készülékem valami egyébtől hal le teljesen (nem a jailbreak-től), és vihetem gariba. Általában ilyenekkel van probléma WinMo-in is, nem azzal hogy brick-elik a telefont romfrissítéssel, mert azért azt kicsit nehéz.

    Szerintem egy kezdő windows mobilosnak is kell idő, hogy az első windows mobilos telefonjának az adotságait kitudja rendesen használni.

    Ez nem így működik. Ha azt akarják, hogy fizessek, akkor valaminek pöccre meg kell győznie, hiszen nem nagyon járunk telefonkölcsönzőbe, és a haver készülékét sem szoktuk elkérni egy hónapra. Egy World of Warcraft-fan ajánlotta egyszer nekem, miután kifejtettem, hogy X idő után is egy szarnak tartom a játékot, hogy "de ha fél-1 évig játszanád, akkor bejönne, addig meg ne legyen véleményed". Ja jó, anyád. Mintha egy autógyártó azt mondaná a kocsira, ami szétveri a seggemet és minden második dombon lefullad, hogy "ugyan uram, majd akkor panaszkodjon, ha 50.000km után is ezt csinálja".

    Amúgy igazad van, a WinMo sem győz meg sok embert, mert ránéznek, és azt mondják, hogy bonyolult. Symbiannal is hasonló a helyzet. Szifon ebben tényleg jó (mondom, kozmetika), ezt én is aláírom, de attól hogy a kisgyerek pillével és úszógumival tovább bírja a víz felszínén, mint én mindezek nélkül, attól még nem ő a jobb úszó.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák