Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Gubro #27 üzenetére

    Én is leírtam másodjára, hogy mit mondtam, de itt van megint:
    "Engem 7" méretben a pentile-lal csökkentett felbontás már valahogy nem hoz lázba"

    Elmondtam a véleményem a kijelző méret vs. felbontás vs. pentile mátrix témában. Számodra ebben az volt a legfontosabb, hogy van egy állításom, miszerint a 7" SAMOLED is pentile-os lesz, amit nem tudok bizonyítani. Mindenekelőtt gratulálok a lényeglátásodhoz, a hozzáállásodról nem is beszélve.
    Másrészt viszont, ha valakinek nem tiszta, hogy ez az én véleményem, vagy a Samsungtól származó információ, akkor megkérdezi, és el is mondom, ahogy neked is kifejtettem. Utána pedig eldönti, hogy van benne ráció, vagy össze-vissza hadoválok. Szerintem a dolgok lényege ez, viszont te a #22-es válaszoddal úgy állítottad be, mintha egyértelműen az utóbbiról lenne szó.
    Én csak örülnék, ha versenyképes felbontással lenne SAMOLED (van itthon egy Wave, jó a kijelzője), így semmiképpen nem próbálok fals információkat terjeszteni róla, ezért nyilván nem is hagyom szó nélkül, ha valaki így próbálja beállítani, amit írtam.

    Azt meg döntse el mindenki magának, mi ebben a "szavak kiforgatása".

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák