Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    Jól néz ki ez zöldes- szürkés ? Hirtelen nem tudok jobb megfogalmazást rá.
    Maga a hardverrel nincs baj ,de szerintem ha már ennyire erőltetik a hagyományos ujjlenyomat szenzort, akkor sony , meg pár mobil mintára lehetne a bekapcsoló gomba rakni. Nagyon szeretem egyébként a stock droidot ,de látván nagyon sok "pixel " romot amit a modderek dobnak össze lenne mint tőlük tanulni . Viszont a pixelekről valahogy mégis mindig az a userek véleménye hogy egyszerűen jó használni őket.
    A 700euro kicsit borsos szerintem guugli némileg adhatná olcsóbban, kompenzálva pár dolgot,a makulátlan sebesség kiemelkedő kamera és elsőként érkező frissítések némileg kevesek főleg 250 ezres cédula esetén.

    [ Szerkesztve ]

  • batai15

    félisten

    válasz #76289792 #109 üzenetére

    Jó azért egy poco f1 pixel rommal eléggé ios /pixel szerűen jó felhasználói élményt adott, stabilitás , sebesség fluiditas terén, ugyan akkor előbb utóbb elő jön az ami nálam romoláskor elő szokott jönni. A rendszer előbb utóbb valamiért meg hülyült ,vagy update vágta haza és a jól belakott rendszer ment a levesbe.
    Ráadásul mivel újabb forrást nem adtak ki , így sokat kelett várni újabb fő verzió esetén hogy működjön például az írisz scanner , vagy előlapi kamera.
    Tényleg én is azt mondom ios/pixel/oneplus vonal kizárólag droidon,minden próbáltam már oneplus kivételével. Mondjuk olvasgatom hogy ott sem fenékig tejfel az oxygen os.

    [ Szerkesztve ]

  • batai15

    félisten

    válasz alexandrosz #112 üzenetére

    Pontosan, ráadásul a custom romok egyre inkább kihalnak, vagy nehezebb lesz őket használni.. ugye safety net és társai .
    Ráadásul azért valahol tényleg ott van hogy jó szerivel bizalmat adsz a fejlesztőnek, aztán meg lehet hozzá jut a banki adatokhoz stb . Ráadásul időm/kedvem sincs szórakozni .
    Sajomi meg egyik kezével ad , másikkal elvesz.
    Note 9 prom jelenleg, gyors pörög, megfelelő a multitask.
    Na ez régebben fordítva volt. Olyan szinten bugos rendszer hogy sogorom is mondta aki szintén xiaomit használ hogy ez fosh@ 5000akku nem igazán bírja jobban mint bármelyik másik telóm.
    Pixelt eddig a külföldi rendelés miatt nem vettem,de egy évet birjon ki, aztán nyergelek pixelre.
    Mondjuk guugli is fel vehetne pár moddert xdrol , olyan stock droidot kreálnának hogy mehetne az összes brand a levesbe . Külön vicces hogy 3rd party launcherek nem mennek gesztus vezérléssel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák