Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz Touch-ko #125 üzenetére

    Az USÁ-ban kimondottan jól állnak, az Apple mögött a másodikok, messze verve az összes többi droidos gyártót. Kína és India a két fejlődő ország, amit említettem, egyébként Kínában az Apple messze a Samsung mögött áll. A Samsung Store bezárása nyilván költségcsökkentési célból történt, de ettől még azért Európában sincs katasztrófa. De a tendencia világos, cselekedniük kell.
    Az, hogy kiadja valakinek a gyarto kapacitasat es ezzel magat helyezi hatterbe, maga a mentalitas furcsa szamomra. Nem a sajat termekeit probalja eloterbe hozni, hanem mas cegeket kiszolgalva.. Ezt viszont nem értem, mert a saját termékeiket tolják, ott van a Qualcomm SoC, ami bevált és széles körben támogatott. Az, hogy ezen felül még saját maguk is gyártanak SoC-okat, szerintem inkább pozitívum, főleg hogy mellette a sok pénzt hozó bérgyártás is belefér.
    Szerintem egyébként nem gáz, hogy az Apple a Foxconnal is gyártat. Nekik kiépített infrastruktúrájuk, módszereik vannak és olcsók. Ha mindezt saját berkeikbe szerveznék át, az iszonyatos lóvéba kerülne, és nem is biztos, hogy megérné.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák