Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waccamár

    senior tag

    válasz UnA #17 üzenetére

    Nem összehasonlítható.
    Egy macskának nem tudod megtanítani, hogy nézzen szét mielőtt lelép az útra.
    Nem egy tudatos lény, hanem ösztönből cselekszik.

    Annál nem tudom milyen nagyobb igénye lehet egy macskának is, minthogy éljen.

    Én azért kardoskodok ennyire a benti macskák mellett a kiengedéssel szemben, mert nem szeretem látni a sok eltűnt macska kiírást, lámpaoszlop-ragasztást, posztot, elütött macskát az út szélén, stb.

    Valahogy ez egy berögződés, hogy a macska nem érzi jól magát bent csak kint.

    Ez csak szimplán nincs így, ez nem az én meg a macskám különböző igénye.
    Nem is igazán értem miért írod hogy túlféltem a veszélyektől, amikor a posztoló azért írta ezt a bejegyzést, mert elütötték a macskáját :/ Éppen az ilyen esetek miatt írom, amit írok.

    Leírtam számtalanszor de leírom most is: a macskának nincs SZÜKSÉGE arra, hogy kimenjen.

    Kimegy ha kiengeded, szeret majd kint lenni, (ahogy leírtam én is példaként, hogy szeretnék egy 3000nm-es mansionben élni) de az nem jelenti azt, hogy bent ne érezné magát ugyan olyan jól.

    Általában ez a benti macska sztori a gazdikon bukik el, mert sokkal melósabb, mint a kijárkálós macska és rá lehet fogni, hogy ő kint érzi jól magát. Ami persze mondom, igaz is.

    Na mindegy én itt kiszálltam, remélem hosszú életű boldog kijárós macskáitok lesznek és azt fogjátok mondani 10 év múlva hogy egyszer valami hülye itt kommentelt hogy milyen veszélyes az, és lám semmi sem történt.

    Tényleg ezt kívánom.

    [ Szerkesztve ]

  • Chaser

    titán

    válasz UnA #17 üzenetére

    nem tudom mi jó a macskának, de az biztos ha kijár, mondjuk úgy az elég erős rizkófaktor, épp elég kivasalt macskát látok utak mellett vagy utakon
    de láttam olyat is ami belekóstolt valami gombába, illetve neki már csak a csontvázával találkoztam
    rip a kis macseknak

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák