Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee001

    őstag

    válasz zoo8800 #2 üzenetére

    Mondjuk mert D betüvel kezdödött a cég neve,vagy mert nem volt rajtuk sapka

  • zolee001

    őstag

    válasz paljani #19 üzenetére

    https://www.digiromania.ro/servicii/telefonie-mobila
    Elfizetéses konstrukciók
    5 EUR
    UNLIMITED MINUTES
    to all national fixed and mobile networks

    THOUSANDS OF MINUTES
    international

    100/10 Mbps
    estimated maximum download / upload speed on 4G network

    UNLIMITED NET ON 4G NETWORK

  • zolee001

    őstag

    válasz paljani #29 üzenetére

    A Digi tesztidöszakban van a mobillal,nagy betükkel fel van tüntetve midenhol
    Mivel nincs frekvenciája és rohamtempoban épiti a tornyokat igy milyen lefedettségröl beszélsz?
    Meglévö digi elöfizetés nem árukapcsolás ( apropo,a t ganénál még pár évvel ezelött is kötelezö volt a vezetékes telefon internet mellé,az nem zavart?) hanem igy limitálják a TESZT userek számát
    Azért "ingyenes" mert tesztidöszakban van,vagy müködik vagy nem,itt van lefedettség ott nincs,korrekt szerintem
    Anno 94 illetve 2000 ben,amikor indultak a pannon,westel majd a voda rögtön számlázott ha volt térerö ahol voltál ha nem

  • zolee001

    őstag

    válasz paljani #35 üzenetére

    Linkeltem a román árakat,de van olaszországban és spanyoloknál is digi
    A digi üzletpolitikáját ismerve a kábeltévés,vez.internetes,müholdas piacon,nyugodtan kijelenthetjük,hogy letörte az addigi árakat
    2014 ben nyerte a digi a frekiket,évröl évre a szakmai forumokon ment a találgatás,hogy mikor indulnak,majd 2019 tavaszán a semmiböl indult a tesztidöszak ,a fél országban használható,nagyvárosokban szintén,tehát a "rohamtempó" az 5 év volt eddig és folyamatosan bövitik.
    Romániában földrajzilag kissé nagyobb terület és vannak hegyek is) nagyságrendekkel több torony kell,nagyobb kiadások és vagy megéri a linkelt havi 5 euroért adni a szolgáltatást vagy a digi tulajai maga a jézuska bt és sajátzsebböl finanszirozzák
    Figyelmedbe ajánlom a voda románia árait is,mivel a diginek "aggressziv" árképzése van igy ük is kénytelenek voltak csökkenteni.
    A román T(ré) pedig éppen eladósorban vagyon mert ott már nem megy a lehuzás és szabadulna töle az anyavállalat.
    Ezekböl az árakbol kis betekintést kapunk,ha havi 5 euroért megéri korlátlan perc,korlátlan internet stb csomagokat adni profittal együtt akkor a többinél mi kerül annyiba amennyi. (költöi kérdés)
    Mivel manapság már szinte minden ip alapon müködik (magyarul torony veszi a telod jelét majd interneten küldi a hivott fél cellájába) nagyságrendekkel olcsóbb mint a hagyományos módón továbbitani a jelet
    Nézz meg egy voda,t vez elöfizut,tv,net,telefon,minden ip alapon megy,magyarul a user által fizettett interneten küldik a tv illetve a tel (voip) is

  • zolee001

    őstag

    válasz #20749568 #53 üzenetére

    3-4000 ft ért gigabites (minöségben és szolgáltatásban is jó) internet sok éve a piacon,sem a fizikát sem a paicgazdaságot nem találta fel de ez az üzleti model müködik nekik és árcsökkentésre késztette a többit
    Neked joféle T gané adsl 1 mibites internet kellene 20.000 ft havidijért és 1 GB os forgalmikorláttal.. Most végre megteheted

  • zolee001

    őstag

    válasz #20749568 #76 üzenetére

    "Nem szeretem a Digit, mert piacromboló hatása volt/van. Mint proli panelszolgáltató lefölözte magának az olcsón elérhető ügyfeleket és tudott így röhejesen olcsón szolgáltatni. Eddig fasza, csak azokon a településeken ahol ugye kicsit drágább lett volna infrastruktúrát építeni csöndben maradt."

    Amennyiben te mint förészvényes (mert nagyon véded öket) alapitasz egy céget ami pl internet szolgáltatással foglalkozik akkor ugye elsö körben beleinvesztálsz sok sok pénzt az induláshoz
    A szolgáltatás kiépitését hol kezdedmarinéninél csanádröcsögén ,1 db elöfizetönél felturni az utcát vagy nagyvárosokban ahol 1 földmunkával rögtön elérsz x ezer embert akik már bevételt is generálnak?
    (A T only helyek BP belvárosában csak 5 Mbit adsl nem zavar? De UPC -t is robálj rendelni mondjuk a nagytétényi ut végén)

    Az általam kivégzendök listáján szereplö kormányunknak van olyan rendelete (Inetrnet adó,emlékszel?) hogy a földkábelekre is kivetettek adót mint plussz teher
    Erre mit mondanak azok a bizonyos részvényesek? Invesztáljunk?
    Nem
    A digi 10-15 éve van a magyar piacaon,a upc 21,a T (posta-matáv-axelero-t-home-telekom stb (komoly cég,a nevüket nem tudták eldönteni) ök mióta is?
    A T-nek a Flip csodáját nem tartod gusztustalannak? Ugyanazt a szolgáltatást adják 200 ft!!! árkedvezménnyel a digihez viszonyitva ahol van digi és upc szolgáltatás is,ha az utca tuloldalán laksz akkor 10000 ft
    Erröl ennyit
    Az internetes tüntetésen összeszart kormányunk utána nem gyözte a net közösség seggét nyalni,kitalálták a digitális jólét programot,nézd meg ki nyerte a legnagyobb szeletet (megsugom a T)
    Szegényeknek annyira xarul ment ,hogy 10Mrd ft állami támogatást kaptak,hogy tudjanak székházat felhuzni (gugliban megtalálod)

    Ellenben az egész lényeg a tisztességes (magyarországon ilyen nincs) üzleti verseny,indulj nyugodtan egy pályázaton ,ha nem vagy ner lovag akkor sok sikert

  • zolee001

    őstag

    válasz gzoll #98 üzenetére

    Meglepö modon a telekom.de honlapján elöfizethetsz korlátlan csomagra ami ugye nem létezik
    https://www.telekom.de/unterwegs/tarife-und-optionen/smartphone-tarife/magentamobil-xl
    85 euro az tény,és mennyi az átlagkereset valamint az életszinvonal arrafelé?
    Gondolom azért vagy ott mert szarabb mint itt és csak kalandvágyból

  • zolee001

    őstag

    válasz paljani #132 üzenetére

    Az egyik pályázatról azért zárták ki mert "formai" hibákat tartalmazott a beadott anyag (nem megfelelö betütipus és az üres oldalak nem beszámozása)
    Ajánlatos a posztolás (irás) helyett elöbb olvasni
    Itt nem csak és kizárólag a digiröl van szó hanem a magyar cigánykormány müködéséröl,gondolom te elhiszed hogy az ország gázszerelöje (lörinc) akkora polihisztor ,hogy mindnhez ért igy hirtelen és a sikeres üzleti döntései miatt ömlenek hozzá a milliárdok.
    Ajánlott olvasmány még a tavalyi Bige cég meghurcoltatása, a fidesz bagázy (csányi) kinézte magának a mütrágyabusinesst és el akarta takaritani az országból
    Kommentedböl 2 dolog jön le,tökélestes agyhalott lehetsz avagy a fidesz pride elsö sorában tapsolsz a csuti cigánynak.
    Bocs,a harmadik a fenti kettö együtt

  • zolee001

    őstag

    UPC vagyis immár Vodafone otthoni vezetékes (voip,vagyis a user által fizetett interneten bonyolitott voip telefon) internet csomagban benne foglalt uj elöfizetöknek szánt vevöcsalogató jánlat:

    Díjmentes beszélgetés hálózaton belül bármelyik időszakban
    Kedvezményes belföldi hívások, vezetékes irányba mindig 12.90 Ft/perc
    Fix árú mobilhívások, belföldön bármikor 65 Ft/perc
    Kedvező árú nemzetközi hívások, vezetékes irányba 38.8 Ft/perc

    3 hónapig fáláru 2499 ft utána 4999 /ho

  • zolee001

    őstag

    Urak
    Ez egyszerü politika, a fideSS mindenre ráteszi a kezét,energia,telekom,szinházak stb stb stb és ha egszer bukna is mint kormánypárt a majdani nyertes kitörölheti mivel minden pozicióban a fideSS emberek ülnek
    Gondolom mindenki emlékszik a "multik takarodj" kampányra amibek beleesett a T is a bonanza ákos kirugásával,utána a csutinak jelenése volt merkelnél majd mindent nyert a magyar T
    Ugye pártunk kormányunk vivmánya a telekom adó (és sok más is)
    ,egyszerü matek az egész
    Minek nagyobb az áfa illetve mindenféle adóbevetéle az államnak,10 ft nak avagy 100 ft-nak?
    (Minimálbér azért emelkedik mert olyan jo fej a párt? Frászt,magasabb fizetésnek több az adóvonzata)

    Valaki nem talált német csomagot,kérdésem ,hogy minek?
    Nincs roaming,többek között az általa szidott digi is biztosit adatromaingot ingyenesen illetve valami vicc összegért ha nem elég

  • zolee001

    őstag

    válasz #00137984 #270 üzenetére

    +1
    Mekkora igazság,pár éve nyáron,nyitott ablakoknál a környéken ment a barátok közt live (családi csetepaté) az asszonyka beruházott egy uj telora amivel 200 évre hazavágta acsaládi BUX indext,ezt az egész környék hallotta

    2008-ban alapitottam flottát,hozzávalók: jo öltöny és 100% kamu duma,Voda lett a nyerö,2500 ft havidij,100%-ban lebeszélhetö,hálón belül 0 ft ,mindehova máshova,minden user VIP ügyfél stb (ha lefogyott a 2500 ft akkor 8 ft brutto,minden 2008-ban!!!)
    Sajnos magyarosrszágon a lakossági csomagok (utcáról betérö reklámokat bámuló) 1 bites marháknak van
    Aki pedig azért vesz tel elöfizut mert vmi ratyi telefont ocón kapja meg szintén az 1 bites kategória

  • zolee001

    őstag

    Magyarország lakosságának a tulnyomó többsége hülye,ezen kár vitát nyitni
    A mai világban (internet) minden szükséges infó beszerezhetö (forumok,vélemények stb) azokról a dolgokról amihez nem ért az ember
    Sajnos igazad van,erröl szól az ország,az "akár" szócska a reklámokban az aprobetüs ASZF de ne menjünk messzire,kb 10 perce hivott a Voda ,hogy upgredeljek ugyanazon csomagomra amim van de drágábban

    "Az ilyenek miatt" Ha bemész egy autoszalonba megveszel egy autót 5 milláért nekem uaz az autó 3 milla
    Már csak a miheztartás veégett
    Na ki a hülye?

  • zolee001

    őstag

    válasz vicze #279 üzenetére

    Azt az "ilyenek miatt" kaptad és ,hogy érezd a törödést,nem érzem felsöbbrendünek magam én igy csinálom ,Te pedig dotáld a stadionépitést és a Mészáros cégeket,én nem teszem
    EU állampolgár vagyok akárcsak mások,de mert magyar vagyok akkor fizessek jóval több adót különadót ugyanazért a termékért (illetve rosszabbért)?

    Sajnálatos ,hogy ilyen országban élünk ahol a "tisztességes" verseny mint olyan nem létezik

    Az adategyeztetésért köszönet illeti a Tré-t amiért 200 000 kártya volt 1 néven és nem tudtak róla (hahaha) illetve a FideSS-t amiért meghozták ezt a törvényt

  • zolee001

    őstag

    válasz gbors #282 üzenetére

    Nem vicces a story,2-3 éve történt
    Üzeletmebe bemenve ott volt egy törzsvendég,nem ismertem,soha nem beszéltem vele de megszollitott,hogy most vett egy telot és én értek hozzá ,beállitanám e neki?
    Nem emlékszem de valami csucs telefon volt kb 1-2 hete jelent meg a világban é már ott is volt a user kezében amin igen meglepödtem
    Kérdeztem is ,hogy mennyiért adnak egy ilyet?
    Mondja hogy 0 ft
    Aha
    Elövette a passzust,20.000 ft havidij,benne sok perc beszélgetés+sok sms +vmi internet + ezen felül kapvsolási dij 2 ft vagy vmi (kitalálható hogy telenyomor)
    Mondom emberünknek,hogy fél milláért veszel telefont????
    (Emberünk köbányai sör fogyasztó,ruházata full átlag kinai stb,magyarán dolgozó munkásember)
    Ezzel nem degradálni szeretném
    Miután leesett neki,hogy mit tett ,visszament a telenorhoz ,hogy visszaadja
    Sajnáltam a jóembert,egy normális eladó nem csak a papirt nyomja elé,hogy itt irja alá hanem esetleg lebeszéli és más készüléket/tarifát mutat neki

  • zolee001

    őstag

    válasz gbors #282 üzenetére

    De,igazad van,ugy kellene müködnie az országnak ,hogy ne a kiskapukat kelljen kereseni hanem tisztességes ajánlatok legyenek
    Az 1 orával ezelötti példám is mutatja,hogy a voda milyen csodás ajánlattal hivott fel
    Elsösorban a torvényalkotóknak kellene lépni és nem csak akkor kitömni milliárdos birságokkal a szolgáltatókat amikor üres az államkassza (lásd tavalyi év végét)
    A "szipolynet" hány évig müködött mire hoztak törvény,a provident vagy mi a 400 %-os THM-el hány évig szedte az uzsorát?

    Nekem sincs idöm mindenre de "beruházás" elött szétnézek és tájékozodom ami szerintem alap
    Amikor flottát csináltam 3 honap volt mire kitanultam a müködését majd csináltam egyet és nem mentem be elfizut venni 20.000 ft/ ho ért valamint segitettem kb 2200 embernek akik benne voltak a flottámban olcsón kommunikálni

    (2008,ha 2500 ft havidijért,8 ft os percdijjal megérte a vodának akkor a lakossági ügyfeleknek miért is kellet ennek a sokszorsát fizetni rosszabb konstrukcióért???)
    Na ez itt a baj

  • zolee001

    őstag

    válasz vicze #291 üzenetére

    "Megértettem előre is, hogy te jobb vagy másoknál nem kell jó sokszor leírd."
    Helyesen pedig: leirnod

  • zolee001

    őstag

    válasz janeszgol #295 üzenetére

    Gondolom nekem (is)cimzed
    Én sem értek sok-sok mindenhez de pont arra irtam a tudatos vásárlást,az utánajárást
    Autóvásárláshoz viszünk egy független szakembert pl a szerzödés aláirásához pedig egy szakirányu jogi végzettségü embert
    (gondolok itt nagyobb kiadásu vásárlásokra)

    De most öszintén,a többség meglátja ,hogy 0 ft vagy a legolcsóbbat és ész nélkül irja alá a szerzödést és az elsö számla után kezd rángatózni ,hogy akkor ez most hogy
    Sajnos én sok ilyen embert ismerek akik akár öhibájukból akár a céges átverés (apróbetü) áldozatává esnek

  • zolee001

    őstag

    válasz trec12 #310 üzenetére

    Megelözó idökben lezajlott frekvenciatenderen is kizárták a digit

    "Na és miért tette bele a hatóság az észrevétel után? "
    Az a TeleNer gyózó nevü bélféreg vitte el a balhét,vele rakattatták be,ha a hatóság irja bele magától az tul átlátszó lett volna

    A tegnapi nap margójára,tömjén zsolt nevü kdnp bélféreg,nézd meg milyen törvényjavaslatokat adott be,hogy nézett volna ki ha maga orbán terjeszti be

    Itt nem a kádár rendszer épül hanem a sztálini/rákosivirushelyzeti tejhatalmat kihasználva olyan járványügyi törvényeket hoznak mint a szinházakba a saját embereik ültetése,a városliget project felülirása stb Ezek a legfontosabbak a mai helyzetben,ugye?
    Na ebben a "gazdasági légkörben" pályázik a Digi,gondolom nem akartak tejelni a NER-nek vagy valami és ezért lettek persona non grata
    Ajánlott olvasmányok a külföldi hiroldalak,aki az origi, tv2 ,mtva kanálisokból tájékozodik az valóban 1 bites agyhalott

Új hozzászólás Aktív témák