Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • redgreg

    tag

    válasz Sgr_A #124 üzenetére

    És vagy vagyis tehát? Vodát nem ismerem, de telenornál az ember azon panaszkodik, ha bivalybasznád alsó külterületen csak edge van. Amúgy meg tetszik nem tetszik a szolgáltatásoknak ára van. Azt amit a németek vagy a svédek adnak (egész halmstadtban egyszer nem láttam 3 g felett netet, kb csak Stokholmban, Berlinben néha utcákat kellett sétálni a térerőért) itt is lehetne gombokért árulni. A gond az, hogy amit viszont a magyar szolgáltatók adnak, na azt nem. Lehet persze jönni azzal, hogy drága, ami igaz is. De a közhiedelemmel ellentétben az infrastruktúra nem lesz olcsóbb attól, hogy mennyi a magyar fizetés. És igen valószínüleg a digi máshonnan átlapátolt pénzekkel olcsóbb tudna lenni, mint a többiek. Csak na...

  • nagytetel

    lelkes újonc

    válasz Sgr_A #162 üzenetére

    az neki nem számít, hogy ez mekkora pofátlanság, csak hogy a digi miatt siralom meg rombolás van, meg hogy 3éve tökölnek a bürökráciával és nem országos szerencsétlen 5mhz-es blokjával.

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Sgr_A #213 üzenetére

    Ezek szerint a 16. kerben ez pontosan így van. 6. kerületben meg nulla épületen belül a digi. Voda-t nem ismerem. De nem is ez a lényeg, hanem éppen az, hogy hol van, hol nincs. Kültéren más a helyzet, ahol kék a térképen a lefedettség, de sajnos Budapest belső kerületeiben viszonylag sokan töltenek el időt épületekben.

    Azt meg nálam sokkal okosabbak tudják bizonyítani, ha a Digi megnyeri, amire szüksége van és további 100 mrd-okat beleöl, valóban fapados áron fog-e szolgáltatni és ha igen, az kinek lesz jó? Már elhangzottak persze ezzel kapcsolatban észérvek, hogy fapados árakkal nem lehet minőséget szolgáltatni, de ez talán túl bonyolult volt így......(nem direktbe neked írom ezt)

    (most off-ba teszem, hogy félnévrokonom novellisztikus hsz-e jobban érvényesüljön, de legalábbis a mérete miatt domináns lehessen)

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Sgr_A #226 üzenetére

    Neked pl egyet sem sikerült

    Felesleges, mivel a kolléga első linkjét megnyitottam.....no de erre már reagáltam. Dobáljak én is be random találati linkeket? Egyébként is értelmetlen erről beszélni, mivel az alaptéma szemponjából szerintem indifferens, mert csak a vágyaitokban volt, hogy majd nyer meg majd ez lesz és sokkal olcsóbb lesz. Sajan sosem derül ki.

    amerre én járkálok a városban igaz inkább a külső kerületek ott mindenhol jó a digi van

    Tiszta, én ezt sem vitattam, d mivel tucatnyian beírkálták, hogy ilyen szuper, bezzeg más milyen szar, beírtam én is, mit tapasztaltam. Persze másik kolléga egyből letépte az arcomat olyan indokkal, amiben igaza is volt, csak éppen tucatnyi más hsz-ben is voltak tapasztalatok, miért ne írhattam volna be én is? Ezt mondjuk nem szeretem, hogy egyik fél oldaln lehet nyomni az adatokat, de ha valaki éppen nem tetszőt ír, akkor az minek írja, nem is érdekes, mert ez meg az.......

    Különben más helyeken nekem is tökéletes a Digi SIM, épp az említett helyen nulla, de nekem pont egyedül ott lenne hasznos. :U

    (#227) Egon

    Komolytalan ez így, hogy meg se nézed, amit linkelsz, de még javíthatsz, ha random leellenőrzöd az értékek felét. Különben csak annyit ér, mint Kína Cov-19 adatai. ;) Lehet, hogy nem, de a Te linkjeidet hadd ne én csekkoljam már le. Neked olyan fontos, hogy bizonyítsd, aminek amúgy túl sok jelentősége nincs.

    [ Szerkesztve ]

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Sgr_A #261 üzenetére

    Mutatok, mert úgy érzem, kétségbe vonod, hogy igazat írtam:

    Ez a másik előfizetés:

    Igaz, tévedtem, kicsit több, mint 5000.- :B

    Hálón kívül drága a percdíj, de arra ott a Domino vagy a Voip, arra 2 éve töltöttem fel 10 dollárt.

    Ha csak egy telefonom lenne, akkor lenne egy hálón belüli ingyenes meg egy Domino és a Voip. Ez is max 5000.- (régebbi telefonomat csak azért tartottam meg, mert néha melóban nincs wifi és ilyenkor rákötöm a notebookra, szóval ez sem menőzés miatt van - épp ebben lett volna hasznos a Digi SIM)

    Akit lehet, netes hívással oldok meg, ez 95%-a a hívásoknak. Eu-ban bárhol vagyok, tutira biztosan van elérhetőség, hívás és netkapcsolat. cc 5000.-/hó. Tényleg annyira menő ez? Szerintem nem, inkább megpróbáltam a maximumot kihozni a lehető legolcsóbban!

    [ Szerkesztve ]

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Sgr_A #265 üzenetére

    Olyat mutattam. (ha nem is bárki, de magyar állampolgár biztosan)
    Mivel láthatod, hogy két előfizetésem van, így 15% kedvezmény van mindkettőn. Erre írtam, hogy ha csak egy mobilt használnék, akkor is 5000-ből kijönnék, egy előfizetés plusz a Domino SIM.

    Nem lényeges amúgy a második SIM, azt csak menőzés miatt vettem, ja meg talán amiatt is, mert kellett egy telefon családban és így az előfizetéssel 2 év hűségre 47000.-forinttal volt olcsóbb, a kedvezmények miatt ezzel a havidíjjal meg a kettőre kapott 15% kedvezménnyel 20000.- forinttal még így is olcsóbb lesz a telefon, a havi 3GB net meg bónusz.

    (lehet, hogy valójában ez a menőzés csak okos takarékosság.....)

    Akinek van otthoni Telekomos szolgáltatása, annak 30%-kal olcsóbb a SIM havidíja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák