Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz tasakos #207 üzenetére

    TV a falon, másfél órát néztük. Netflix gyorsan behúzott egy ezressel drágább havidíjba :D (4k és hdr, dv tartalmak)
    Külső vinyóról kodi frankón lejátsza amit eddig próbáltam (4k DV és HDR) A TV alap lejátszója szaggatott viszont.
    Első benyomások nagyon pozitívak, a fehér klasszul fehér, öreg plazma után nagy élmény, hogy egy világító lámpa vagy egyéb fényes dolog mennyire virít.
    Még csak alap képmódokat próbáltam (film maker) de nem nyúltam részletesebben semmihez. Bevallom, még meg sem találtam hol lehet állítgatni mélyebben. Látom ha valami HDR, akkor ahhoz egész más képmódok társítjatók, ha DV, akkor van DV világos meg DV sötét. Kicsit magas még nekem, de pár nap és kitalálom mi, hogyan, miképp...
    Nekem kimondottan tetszik a táv, bár mástól jöttek olyan vélemények, hogy nem jó darab.
    Az ambilight azt hiszem maradhat, asszonynak kimondottan tetszik.
    A falra felrakás nem volt annyira egyszerű. Nagyon nehéz biztonsággal bánni a 65"-es tévével, nem sok fogás van az alsó vastagabb részén, az üvegtábla vékonyságú kijelzőhöz meg alig mer nyúlni az ember. Rettegtem, hogy valami baj lesz, de sikeresen felkerült a falra.
    Eddig inkább jobb még a mozgásmegjelenítés is mint az öreg PS50C430-on, pedig ettől tartottam azér.
    Egyelőre ennyi, biztos többet tudok pár nap mulva.

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák