Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Gabor970 #170 üzenetére

    Ah dehogy villog, beállítás. kérdése.
    Ezer féle beállítás van belőle, követheti a képet, a hangot( itt lehet villogás például ) lehet fix színű ,de lehet egy országzászló (magyar is benne van ) stb. azon kívül a fényerejét( glória méretét) sebességét( agresszivitását) stb be tudod állítani.
    A feleségemen ellenezte a legjobban majd 2 hét után azt mondta hogy ha lesz Tv csere csak olyat vegyünk amiben van Ambi. Kíméli a szemet és kiterjeszti a kép méreteit, a hatását. PL tengerpart kék ég, arany homok lefele ezt világítja felfele kéket oldalra a képhez illő színt. , de ezt természetesen akár 5-10 cm közönként alkalmazkodva a képhez tudja abszolválni más színekkel. ( star warsban a lézersugarak átszáguldása a képen vagy a fénykard párbaj baromi látványosak.)nagyon jó dolog.
    Persze elképzelhető hogy nem fog tetszeni, ezért természetesen ki is kapcsolható ,szubjektív a véleményem.

    A 706 is ugyan az amúgy mindenben.. A 706 hátránya a gagyibb távirányító ( nincs hangvezérlés sem benne) a 3 oldalas ambi.

    Nem hivatalosan a 806 talán valamivel nagyobb fényerővel bír de ez nem egyértelmű.
    Tehát igazából a 3 oldalas ambi és a táv . Én is ezért vettem a 706 -ot mert 100 ezret nem ért meg nekem ez a két dolog főleg, hogy nem falon van hanem a talpán áll a tv így nekem a 4 oldalas ambira nem volt szükségem.
    Nyugodtan vedd a 706 -ot ha nem kell 4 oldalas ambi és nem zavar a nem prémium táv.( 806 háttérvilágítás és bőrrel van bevonva)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák