Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Mr.Silkó #35 üzenetére

    Nekem ez a méret már abszolút tepsi, azon lepődtem meg nagyon, hogy mikor az LG G6-ot kézbe vettem, és elkezdtem próbálgatni, 10 perc múlva is úgy gondoltam, hogy tetszik, és tudnám használni -a féltéglasága ellenére. Nekem minden nagy, ami a jelenleginél nagyobb. Ez a méret kéne legközelebbre is, de már nem hiszem, hogy kaphatok majd ilyet. Az A3 (2017) egy szinte tökéletes teló, két hibája van: gyenge SoC, illetve hogy már nem tudnék megbízni a gariztatása utáni vízállóságában. S5 mini és A3 (2017) után pedig van bennem egy olyan is, hogy kipróbálnék már valamit más gyártótól is. Erre lett volna jó az XZ2 Compact, pláne, hogy nekem az egyetlen tapasztalatom -Xperia go- pozitív volt a Sony-val. Már kétszer kötöttem ki egymás után a Samsungnál, szeretem is őket -meg a jó gariztatásukat-, de kíváncsi vagyok már valami újra. Ettől függetlenül a lehető leghamarabb úgyis csak jövő márciusban fogok telót venni, mert az Xcover 5 még nagyon érdekel. Szerintem el fogják szúrni, de adnék neki egy esélyt, mert kábé 6 éve szeretnék egy Xcovert, csak mindig le kellett mondanom róla valami miatt. Ebből viszont könnyen lehet így az, hogy kijön majd az A3 (2019) SD710-zel márciusra, és mivel az Xcover megint el lesz szúrva, megint a Samsung lesz a befutó. (Tudom, az A3 sorozat kukázva lett, de jövőre ki tudja, illetve ha nem A3, akkor valamelyik másik az A sorozatból, amiben az erős SoC mellett lesz IP68, és lehetőleg MIL-STD810 is.)

    sheratan Nem örülnék neki, ha így lenne, de elfogadom az érvüket. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák