Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz Donki Hóte #52 üzenetére

    Ugye ott voltal te is, vagyis tudod mitt kellene visszaadnia a kepeknek?

    Ha magaban a xiaomi kepeit tettem volna be, egybol ozonlenek a negativ jelzok, de igy lathato, hogy egy masik csucsmobil ugyanakkor, ugyanott hogy teljesit.

    A belenagyitott (kivagott) reszleted, amit ide betettel, egy koromsotet fenyviszonynal kb 40 meterre levo erossen megvilagitott marvany szobort ad vissza.
    Kivancsi vagyok, hogy milyen mobil bir el ezzel, de gondolom neked ilyen van, bar ketlem, es szivesen tesztbe megyek (viszem) a keszulekemet, nezzuk meg egymas mellett mit tudnak.

    No akkor csak par cafolat az allitasoddal szemben az ejszaka keszult egyeb kepeknel:
    A hotel teglait, fakat, a kornyezo kozlekedesi is informacios tablakat kell megnezni es egyergelmuen mutatjak a kulonbseget.
    Ha gondolod, es nem latod a fatol az erdot, en is beteszem ide kivagva, kinagyitva, mar ha van ertelme...mert ugylatom tovabbra is blamalni kell a saomit.
    A benzinkutas, (spar felirat, piros felsos benzinkutas) kis utcai reszletet (fak, tablak, hazak) mutato, a fentiekben jelzett totem szeru szobor kozelebbi kepe is KATEGORIAKKAL jobb a xiaominal, nem beszelve a konditerem, es kornyezetet mutato ejszakai kepeknel. Csak egy pelda a libafos szinu auto rendszama, ami szinten igen messze van a fenykepezotol (kb 20 meter) olvashatatlan a samsung csucsmodellenel.

    De ugye a lenyeg tovabbra is kimaradt, vagyis a kamerakiralynak kikialtott samsung note 8 NAGYSAGRENDEKKEL rosszabb kepeket keszit.
    Lehet ezt magyarazni, hogy egyik sem jobb, de amugy megis szarabb szerinted a xiaomi, nekem kalibralt, nagy meretu fotos monitoron nem ez jon vissza, hanem az, hogy amugy ketsege sem lehet senkinek abban, hogy az elozo ev egyik top modelle (mobilkamera fronton is) joval gyengebb, foleg az igert esti kepalkotasnal.

    A hTc U 11 plus-szal is keszitettem tesztkent par kepet, az jobb kepet csinal, ezt elismerem.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák