Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz <Lacy85> #27 üzenetére

    Igen, vannak egykezes módok, iPhone esetén lejjebb csúszik a főképernyő, anno amikor Honor-t használtam, azon azt jelentette az egykezes mód, hogy a kijelző bármely pontjára egy buborékban berakta a három fő ikont, amit így is-úgy is elérsz, pont azokat a dolgokat kéne lejjebb hozni, amik a jobb és bal felső sarokban vannak, mert azokat nem lehet elérni, és minél nagyobb a kijelző, annál nagyobbra nő az a terület, amit nem érsz el, nem csak a sarkokat. Aztán ha ez azóta változott, akkor annak örülnék ha megosztanád velem, mert érdekel. :)

    Személyes véleményem, hogy egy kompakt méretű telefont sokkal kényelmesebb tartani telefonálás közben, sokkal kényelmesebb a zsebben hordani, bárhova el tudom tenni és elérem a kijelző minden pontját. Persze tudom jól, hogy az már csak álom, hogy ilyen új készüléket tudjak vásárolni, nem véletlen használom még mindig ugyanazt a telefont. :) Volt nálam iPhone 7 Plus is, hosszabb telefonáláskor pontosan ugyanolyan kényelmetlen volt tartani, mint anno a Honort.

    Egyébként amíg volt nálam S8, annak a mérete még egész vállalható volt, nem tudom most fejből az mekkora, de még pont a használható méret volt, de azzal viszont nem telefonáltam, szóval ez még kérdés, viszont a keskenyebb kialakítás miatt lehet nem olyan gáz, mint az előbb említett telefonoknál. (Elég lapát kezeim vannak egyébként :) ) A cikkben szereplő telefon esetében (csak hogy ON is legyek azért. :) ) viszont garantálható, hogy kényelmetlen, 6,4" hatalmas akárhogy is nézzük.

Új hozzászólás Aktív témák